18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwoga na planie

Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Dla Lubicza z Klanu to koniec?

Malwina Kossela
12.02.2020  16:59
Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Dla Lubicza z Klanu to koniec?
Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Dla Lubicza z Klanu to koniec? Fot: Jan KUCHARZYK/East News

Tomasz Stockinger ma problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala. Okazuje się, że brak dyspozycyjności aktorka może oznaczać koniec dla jego serialowego bohatera. W jaki sposób Paweł Lubicz zniknie z ekranu? 

Klan jest jedną z flagowych produkcji TVP. Jedną z najbardziej symbolicznych postaci w serialu jest Paweł Lubicz, bez którego trudno sobie wyobrazić całą fabułę.

Czasem jednak bywa tak, że kiedy aktor niedomaga, scenarzyści myślą, jak rozwiązać wątek jego postaci by artysta nie musiał pracować dalej ponad siły. Niestety, choroba Stockingera mogłoby być wyrokiem dla Lubicza.

Tomasz Stockinger choruje. Co dalej z dr Lubiczem?

Na szczęście produkcja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny jest dr Lubicz dla widzów i fanów Klanu. 

Produkcja jest z nim w stałym kontakcie. Jako że Tomasz Stockinger gra główną rolę w naszym serialu, jego nieobecność musimy wytłumaczyć na ekranie. Jak bywa w podobnych przypadkach, Paweł Lubicz wyjedzie za granicę, skąd powróci najszybciej, jak tylko będzie to możliwe

- powiedziała w rozmowie z Super Expressem Anna Wiejowska z produkcji Klanu.

Sam Tomasz Stockinger nie komentuje swojego stanu zdrowia. Mamy nadzieję, że szybko mu się poprawi i wróci do pracy z pełną energią i w pełni sił.