18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyjątkowo przykre

Tragedia Jana Englerta. Chodzi o zdrowie Barbary...

11.05.2022  08:21
Jan Englert i dramat jego byłej małżonki
Jan Englert i dramat jego byłej małżonki Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jan Englert sam ciężko choruje, ale jego bliscy również nie cieszą się najlepszym zdrowiem. Wielki aktor ma poważne problemy z Barbarą, które są przybijające. Czy poradzi sobie w tej sytuacji?

Jan Englert zrobił gigantyczną karierę, a zanim trafił na szczyt, u jego boku stała niezmiennie pierwsza żona Barbara Sołtysik, również aktorka. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu, a teraz aktor ma poważny problem.

Jan Englert i Barbara Sołtysik pobrali się jeszcze na studiach. On podbił serca widzów, ona poświęciła się wychowaniu ich trójki pociech. Potem aktorkę mogliśmy oglądać w takich produkcjach, jak: "Dom", "Stawka większa niż życie", "Dziewczyna i chłopak", a ostatnio widywaliśmy ją w "Barwach szczęścia" na antenie TVP2.

Jan Englert rozwiódł się z Barbarą po wielu latach wspólnego życia i zaczął kroczyć nową drogą, ze swoją kolejną żoną - Beatą Ścibakówną. Była ona jego studentką, kiedy zapałali do siebie gorącym uczuciem.

Jan Englert i dramat jego byłej małżonki

Niezależnie od podjętych, życiowych decyzji, nie da się wymazać wspomnień. Barbara Sołtysik i Jan Englert przeżyli ze sobą tak wiele, że aktor z całą pewnością nie pozostaje obojętny na los byłej żony. Ten jest niestety wyjątkowo okrutny.

Aktorka jest nieuleczalnie chora. Nie wiadomo dokładnie, jaka choroba zabiera jej radość życia, ale kolorowa prasa nie pozostawia wątpliwości, że jest ona bardzo ciężka.

To podstępna choroba. Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie. Nawet we wspomnieniach

- Możemy przeczytać w "Życiu na gorąco".

Aktualnie Barbara Sołtysik przebywa w specjalistycznym ośrodku, gdzie jest pod czują opieką wykwalifikowanego personelu. Magazyn nie precyzuje czy chodzi o chorobę Alzheimera, która zapewne wielu osobom nasunie się na myśl.

Nie wiadomo również, czy Jan Englert kontaktuje się z byłą ukochaną. Mimo wszystko współczujemy, że coś tak smutnego spotkało Barbarę Sołtysik.