18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedaczka

Tragedia Julii Wieniawy: mężczyźni nie są męscy, zakochuje się w gejach

21.01.2020  13:08
Tragedia Julii Wieniawy: mężczyźni nie są męscy, zakochuje się w gejach
Tragedia Julii Wieniawy: mężczyźni nie są męscy, zakochuje się w gejach Fot: Instagram/Julia Wieniawa/printscreen

Julia Wieniawa znów przeżywa dramat. Tym razem chodzi o mężczyzn. 21-letnia aktorka opowiedziała o swojej nieszczęśliwej miłości!

Julia Wieniawa to postać tragiczna - bajecznie bogata, wiecznie na wakacjach lub imprezach, co rusz przeżywa kolejne dramaty. 21-letnia gwiazdka ma wyjątkowo ciężkie życie - nie może upijać się na mieście jak jej rówieśnicy, marznie gdy jest zimno, przerażona pokutuje po zjedzeniu glutenu.

Teraz młoda gwiazdka przyznała się do kolejnej życiowej tragedii. Biedaczka ma spory problem z mężczyznami. Choć ma dopiero 21 lat, już zaliczyła kilka bardzo medialnych związków i jeszcze więcej nieszczęśliwych miłości.

Wieniawa i nieszczęśliwe miłości

Przy okazji promocji drugiego sezonu hitowego serialu Netflixa "Sex Education", Wieniawa poskarżyła się, że zakochuje się w gejach i bardzo żałuje, że nie nie wszyscy mężczyźni są heteroseksualni!

Moja niezręczna sytuacja z "crushem" była taka, że mój "crush" okazał się być gejem - wyznała Julka. - W ogóle mam jakąś taką tendencję, że się potrafię zakochać w gejach, niestety. Bo często są tacy przystojni i zawsze żałuję, że nie są hetero.

To jednak nie koniec smutków pani Wieniawy. Aktorka żaliła się, że  kiedyś z mężczyznami było lepiej. Panowie byli męscy i naprawdę zdobywali kobiety, a nie tylko "lajkowali ich zdjęcia" na Instagramie.

Przeczytaj więcej
Komentarze