18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i żal

Tragedia w "Rolnik szuka żony". Bogusia opuściła dom zmarłego męża

20.06.2022  20:00
Bogusia opuściła dom Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"
Bogusia opuściła dom Krzysztofa z "Rolnik szuka żony" Fot: Piotr Matey/TVP/East News

Znany z programu "Rolnik szuka żony" Krzysztof popełnił samobójstwo. Takie tragedie, które rozgrywają się na oczach całej Polski, są jeszcze trudniejsze. Niedawno poślubiona żona mężczyzny, którą poznał właśnie za pośrednictwem programu TVP, wyprowadziła się z jego domu.

Ta tragedia wstrząsnęła Polską. Najpierw wydawało się, że tej dwójce niczego do szczęścia nie brakuje, a potem dowiedzieliśmy się o prawdziwej tragedii. Krzysztof z programu "Rolnik szuka żony" popełnił samobójstwo i pozostawił swoją dopiero co poślubioną żonę Bogusię w rozpaczy.

Bogusia opuściła dom Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"

O powodach samobójczej decyzji Krzysztofa można co najwyżej spekulować, ale faktem jest, że rolnik pozostawił w wielkim smutku i żalu całą swoją rodzinę. Obecnie dowiadujemy się, że Bogusia już wyprowadziła się z domu zmarłego męża.

Do informacji o postanowieniu Bogusi dotarł jako pierwszy "Fakt". Jak wynika z relacji sąsiadów, posiadłość zmarłego rolnika od kilku dni świeci pustkami. Ci sami ludzie odnoszą się do zdrowotnych i psychologicznych problemów Krzysztofa.

Policja i lekarze wiedzieli o jego problemach i po jego powrocie z ucieczki powinni go zabrać na leczenie. (...) To, co się później stało, to nie była wina żony, ona jest w porządku, tylko Krzyśka... On już wcześniej miał ze sobą problemy

- opowiada sąsiad Krzysztofa w rozmowie z "Faktem".

Nic dziwnego, że w tak przykrych okolicznościach zarówno Bogusia, jak i dzieci zmarłego, postanowili opuścić tę posiadłość, kryjącą w sobie tajemnicę rozpaczy rolnika. Składamy im wszystkim szczere kondolencje.

logo Tu się dzieje