18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bardzo przykre

Tragiczny stan Beaty Tyszkiewicz. Fani są zdruzgotani

05.08.2022  10:09
Beata Tyszkiewicz w bardzo złym stanie
Beata Tyszkiewicz w bardzo złym stanie Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Beata Tyszkiewicz na dobre zniknęła z mediów, a fanów bardzo często przytłaczają informacje o jej stanie zdrowia. Wielka aktorka nie wychodzi już nawet na spacery.

Beata Tyszkiewicz od wielu lat jest w Polsce symbolem klasy i stylu. Aktorka na emeryturze usunęła się w cień i teraz skupia się na życiu prywatnym. Jak się jednak okazuje, postępujące wraz z wiekiem problemy zdrowotne wpędzają ją i jej rodzinę w problemy.

Beata Tyszkiewicz jest w złym stanie

Z Beatą Tyszkiewicz jest coraz gorzej. Aktorka zbliża się do 85. urodzin, a przy tym raz na zawsze wycofała się z show-biznesu, chociaż jeszcze parę lat temu cieszyła nasze oczy w "Tańcu z Gwiazdami". Artystka na zawsze pozostanie jednak symbolem klasy, inteligencji i stylu. Polacy nigdy nie zapomną o jej artystycznych osiągnięciach. Niestety, jej obecne życie nie przypomina tego, które wiodła do tej pory.

"Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną" - powiedziała "Super Expressowi" jej córka, Karolina Wajda, w 2020 roku.

Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra

- mówi o obecnej formie Beaty Tyszkiewicz jej córka.

Dobrze wiedzieć, że aktorka jest bezustannie otoczona miłością swoich dzieci. W takich momentach, jak ten, gdy pogarsza się stan zdrowia - to szczególnie ważne dla ludzkiej psychiki.

Czytaj także