Co za pomysłowość

Trzej Królowie zajechali do McDrive'a. Chorzów i hitowe zdjęcie

07.01.2020  11:00
Trzej Królowie zajechali do McDrive'a. Chorzów i hitowe zdjęcie
Trzej Królowie zajechali do McDrive'a. Chorzów i hitowe zdjęcie Fot: Jakub Kaminski/East News

Chorzów skręca się ze śmiechu, a wraz z nimi cały internet. Po sieci krąży hitowe zdjęcie z obchodów święta Trzech Króli. Wyobrażacie sobie wizytę mędrców w McDonaldzie? Już nie musicie sobie tego wizualizować - możecie zobaczyć na własne oczy. 

6 stycznia obchodziliśmy święto Trzech Króli. W całej Polsce z tej okazji organizowano rozmaite marsze, procesje i parady. Okazji do uśmiechu było co niemiara. 

O tym przekonało się doskonale całe miasto Chorzów. To właśnie tam trójka mężczyzn przebranych za trzech mędrców ze wschodu, okazała się szczególnie pomysłowa. Kiedy całą ekipę złapał przysłowiowy "mały głód", ruszyli jak jeden mąż do McDonald'a.

Chorzów i karuzela śmiechu

Sieć fast foodów oferuje usługę McDrive dla kierowców, by mogli zakupić posiłek bez wychodzenia z samochodu. Co prawda, nasi Trzej Królowie samochodów nie mieli, ale koń to wszakże też "środek transportu".

W przebraniu podjechali więc do okienka, zamówić ulubione kanapki i zestawy. Ktoś, kto zrobił im to zdjęcie, musi być z siebie teraz dumny - momentalnie stało się ono hitem polskiej części internetu.

Oto nowoczesne podejście do drogi, na której końcu oczekuje Dzieciątko!

Przeczytaj więcej
Komentarze