18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP nie poszalało

Uczestniczka "Sanatorium miłości" zdradziła, ile dostała za program

29.02.2020  12:58
Uczestniczka "Sanatorium miłości" zdradziła, ile dostała za program
Uczestniczka "Sanatorium miłości" zdradziła, ile dostała za program Fot: Jan Bielecki/East News

"Sanatorium miłości" jest jednym z większych hitów TVP. Okazuje się jednak, że uczestnicy nie mogą liczyć na kosmicznie wysokie wypłaty. Przeciwnie.

"Sanatorium miłości" to niekwestionowany hit ramówki TVP. Widzowie uwielbiają starszych kuracjuszy, którzy rozglądają się aktywnie za znalezieniem drugiej połówki. 

Bieda w "Sanatorium miłości"?!

Chociaż sama stacja dostała 2 mld zł dofinansowania, które rząd wolał powierzyć jej, a nie chorym na raka, to telewizja nie może poszczycić się tzn. "gestem". Iwona, jedna z najbardziej lubianych uczestniczek, zdradziła, ile zarobiła w programie. Nie są to kokosy.

Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota

– wyznała Iwona przed kamerą Pomponika.

Serwis ustalił, że uczestnicy "Sanatorium miłości" zarobili na planie ok. 1550 zł, co przeliczeniu na dzień pracy daje kwotę 50 zł. To faktycznie jest kwota, którą emeryci mogą wydać nawet jednorazowo na leki. Nie można więc mówić o jakimkolwiek bogactwie. 

Jeśli chodzi o gest, to bliżej TVP do Lichockiej, niż do kogoś hojnego.

Czytaj także
Przeczytaj więcej