18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne

Uczestnik X-Factor skazany na dożywocie! Popełnił potworne zbrodnie

30.07.2020  19:09
Uczestnik X-Factor skazany na dożywocie
Uczestnik X-Factor skazany na dożywocie Fot: Twitter

Uczestnik popularnego programu X-Factor okazał się seryjnym gwałcicielem. Krzywdził kobiety przez ponad 20 lat! Wpadł dzięki telewizyjnemu show.

Phillip Blackwell w 2008 roku zasłynął w Wielkiej Brytanii swoim niecodziennym show w programie X-Factor. Nie pokazał wielkiego talentu - wręcz przeciwnie - jego występ uznany został jako najgorszy i najśmieszniejszy w serii. Blackwell śpiewał utwór "Gold" Sendau Ballet, a wideo z jego "wyczynem" szybko stało się hitem sieci.
Minęło 12 lat, a mężczyzna został postawiony przed sąd i skazany na dożywotnią karę pozbawienia wolności, z możliwością ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie po 9 latach odsiadki. Sprawiedliwość dopadła go dzięki X-Factorowi.

Seryjny gwałciciel

Phillip Blackwell krzywdził kobiety, głównie młode, spacerujące samotnie. Śledził je swoim autem, później podchodził do nich od tyłu i atakował. Później przetrzymywał je w domu, nagrywał jak gwałci, groził, że jeśli powiedzą komuś o napadzie, ponownie zaatakuje. Zazwyczaj miał na twarz naciągniętą kominiarkę lub zasłaniał ofiarom oczy. Tylko raz, jednej ofierze udało się zobaczyć jego twarz.

Blackwell wpadł wiele lat po występie w telewizji. Jedna z ofiar zszokowana rozpoznała swego oprawcę w uczestniku X-Factor i doniosła o odkryciu policji. Ta bezzwłocznie zaczęła badać sprawę. W ekspresowo przeprowadzonym śledztwie dowiedli, że Blackwell atakował i gwałcił, a także podglądał i więził kobiety przez ponad 20 lat. Ostatni atak miał miejsce w 2019 roku.

Blackwell na sali sądowej przyznał się do 31 przestępstw popełnionych na 9 kobietach!

Przeczytaj więcej
Komentarze