18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała więcej niż dwa smutki

Ujawnił dramat Kozidrak. Przeżyła w domu PIEKŁO!

21.09.2021  18:30
Przyjaciel ujawnił dramat Beaty Kozidrak. Dlaczego TO ukrywała?
Przyjaciel ujawnił dramat Beaty Kozidrak. Dlaczego TO ukrywała? Fot: Piotr Hukalo/East News

Beata Kozidrak została w mediach zlinczowana za swój pijacki rajd. Dlaczego do tego doszło? Przyjaciel wokalistki Bajmu ujawnił jaki dramat przeżywała w domowym zaciszu. Dlaczego nigdy nie mówiła o tych dramatycznych scenach?

Beata Kozidrak, pijana aż strach, wsiadła do samochodu i ruszyła przez Warszawę. Została zatrzymana przez policję i zapewne spodziewała się, że uderzy w nią fala hejtu. Myliła się. To było TSUNAMI! Są jednak tacy, którzy próbują jej bronić. Niestety, był to Kamil Durczok, który niedawno spowodował wypadek po alkoholu. Jego szokujący komentarz oburzył Andrzeja Koziarę, znanego fotografa, reportera i dziennikarza, który przed laty grał w Bajmie na kongach.

Beata Kozidrak kontra alkoholizm

Koziara skomentował sytuację na łamach portalu Pomponik. Twierdzi, że Kamil Durczok powinien „znaleźć sobie kogoś ze swojej póki i grupy ryzyka, bo Beata się do niej nie zalicza”.

Zawsze miała zdrowy rozsądek. Odróżniało ją to od męża, który zawsze wiedział, gdzie można kupić wódkę, żeby była "tańsza niż w sklepie". Nie zapominajmy, że przez całe lata zmagała się z jego alkoholizmem - o czym napisała w swojej biografii. Musiała się od tego izolować, żeby zachować siebie jako matkę i artystkę – wyznał Koziara Pomponikowi.

Koziara ujawnił też informacje o Beacie Kozidrak, o których zapewne nawet najwierniejsi fani nie wiedzieli. Jaka gwiazda Bajmu jest prywatnie?

Lubiła nam pomatkować, zaopiekować się nami, przemówić do rozumu niektórym z nas. Przywracała nas do normalności po imprezach, o których lepiej nie opowiadać. Beatę zawsze napędzał cel - to zawsze była jej zaleta. Teraz ma go z pewnością i może liczyć na pomoc przyjaciół. Ja jestem zawsze do jej dyspozycji – wyznał Koziara.