18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziadowskie stawki?

Ujawniła ile filuterni kuracjusze zarabiają w "Sanatorium miłości

Wojciech Kozicki
25.04.2022  13:32
Stawki dla uczestników "Sanatorium miłości" to dziadostwo? Sekret TVP ujawniony
Stawki dla uczestników "Sanatorium miłości" to dziadostwo? Sekret TVP ujawniony Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

„Sanatorium miłości” to flagowy hit TVP. Jurni seniorzy uprawiają fikuśne zaloty przez kamerami, ciesząc miliony Polaków. Poza sławą i miłością uczestnicy programu dostają też pieniądze. Właśnie ujawniono na jakie zarobki mogą liczyć w miłosnym reality show.

Nigdy nie jest za późno na miłość i seks, co doskonale udowadnia program „Sanatorium miłości”. Przy okazji ujawniono, że jurni kuracjusze dostają pieniądze za udział w produkcji TVP. Na jakie stawki mogą liczyć w programie, który każdorazowo oglądają nawet 3 miliony widzów? Okazuje się, że nie jest tak kolorowo…

Zarobki w Sanatorium Miłości. Ile uczestnicy dostają od TVP?

Iwona Mazurkiewicz, która występowała w pierwszej edycji programu, zdradziła w rozmowie z portalem Pomponik sekret „Sanatorium miłości”. Teraz już wiemy na jakiej zasadzie ustala się wysokość wynagrodzenia dla uczestników. Plejada ustaliła już, że „z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom". Stawki okazują się jednak bardzo symboliczne…

Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było. Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota – ujawniła Iwona Mazurkiewicz. (Pomponik)

Pomponik nieoficjalnie podaje, że bohaterowie pierwszej edycji otrzymali kwotę w wysokości ok. 1550 zł, czyli zarabiali 50 zł dziennie. Dodatkowo mogli liczyć na bezpłatne zabiegi,  darmowy pobyt z wyżywieniem. Bezcenne przygody i miłość dostali gratis od Jacka Kurskiego w pakiecie.

Dla porównania, podobno prowadząca program Marta Manowska za jeden odcinek „Sanatorium miłości” zarabia 10 tysięcy złotych.