18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Od wideł do sukcesu

Ujawnili GNÓJ w życiu Pudziana. Przyznał się

Wojciech Kozicki
21.04.2021  11:41
Gnój w życiu Pudziana. Od wideł do sukcesu
Gnój w życiu Pudziana. Od wideł do sukcesu Fot: MAREK LASYK/REPORTER/East News

Mariusz Pudzian Pudzianowski to tytan pracy, który wiele potrafi wziąć na klatę. Ogarnia biznesy, treningi, mordobicia w MMA, a jak trzeba to i dom weselny przejmie z kolegami. Pracy się nie boi! Tymczasem jeden z jego fanów ujawnił jego śmierdzący sekret z młodości.

Samo się nic nie zrobi – jak to mówi Mariusz Pudzian Pudzianowski, relacjonując swoje mordercze treningi. Jednocześnie nie wstydzi się swojej przeszłości oraz tego, że jego początki to nieco śmierdząca sprawa. Jeden z jego fanów ujawnił na Facebooku, że młody Pudzian zaczynał od wideł przy gnoju.

Gnój w życiu Pudziana. Od wideł do sukcesu

Pudzianowski nie ma zamiaru ukrywać, że przerzucał gnój. W odpowiedzi ja komentarz napisał sakramentalne TAK. Co więcej, wielokrotnie w mediach społecznościowych podkreślał jak ważna i wartościowa jest ciężka praca. Jak pisze „Super Express”, były strongman nie wypiera się tego, że „w pocie czoła i nieprzyjemnym zapachu wykonywał kolejne ruchy w niesprzyjających warunkach”.

Mariusz, ja cię podziwiam od taty się nauczyłeś i od wideł zaczynałeś przy gnoju i to nie wstyd prawda – napisał fan Pudziana na Facebooku. (sport.se.pl), pisownia oryginalna

Tym jak ciężko haruje, Pudzian dzieli się na Youtubie i Facebooku, relacjonując swój niemal każdy dzień.  Jak to powtarza, „swoje trzeba zrobić”. Jego plan dnia zazwyczaj jest tak upchany różnymi aktywnościami, że niejedna osoba nie robi aż tyle przez miesiąc.