18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeżyła dramat

Nowe informacje o śmierci Whitney Houston

Wojciech Kozicki
25.02.2021  20:33
Przyczyna śmierci Whitney Houston - dokument i nowe informacje
Przyczyna śmierci Whitney Houston - dokument i nowe informacje Fot: Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

Whitney Houston zmarła 9 lat temu, a fani nadal nie otrząsnęli się po stracie i przez łzy śpiewają „I will always love you”, „I have nothing”, „I wanna dance with somebody” i „My love is your love”. Tymczasem pojawiły się nowe informacje o dramacie wokalistki. Jaka naprawdę była jej przyczyna śmierci?

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 r. w swoim pokoju w Beverly Hilton Hotel, w wieku 48 lat. Oficjalna przyczyna zgonu to utonięcie w wannie. Jak przypominają media, piosenkarka została znaleziona przez kuzynkę, która miała przygotować jej sukienkę na wieczorną imprezę pre-Grammy u Clive’a Davisa. Wezwano pogotowie, przeprowadzono reanimację, ale o 15:55 czasu miejscowego stwierdzono zgon. Tej nocy miała wystąpić na gali rozdania nagród Grammy. Jak piszę media, do śmierci miały doprowadzić stres i napięcie związane z oczekiwaniami publiczności.

Przyczyna śmierci Whitney Houston i dramatyczna historia z Bobbi Kristine Brown

Po 9 latach od śmierci Whitney Houston wychodzą nowe informacje o jej ostatnich chwilach życia. Jak dowiadujemy się z dokumentu Lifetime – Whitney Houston & Bobbi Kristina Brown: Didn’t We Almost Have It All, w ostatnią noc przeżyła tragedię i dramat. Czy rzeczywiście przedawkowała alkohol, narkotyki i leki przeciwdepresyjne?

Wykluczano utonięcie, co miało znajdować potwierdzenie w wyniku sekcji zwłok. 22 marca 2012 rzecznik biura koronera w Los Angeles Craig Harvey poinformował jednak ostatecznie, że Houston "zmarła wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci" – podaje portal gwiazdy.wp.pl

Właśnie okazało się, że kilka godzin przed śmiercią, Whitney Houston uratowała przed utonięciem w wannie swoją córkę Bobbi Kristine Brown, która zasnęła ze słuchawkami na uszach. Później gwiazda sama zmarła w podobnych okolicznościach.

Whitney powiedziała, że Bóg kazał jej sprawdzić, co u Krissi. Jej matka była dosłownie jej wybawcą. Gdyby Whitney nie weszła do tej łazienki w tej samej sekundzie, w której to zrobiła, Krissi umarłaby – wyznała chrześniaczka Whitney Houston Brandi Boyd.

Śmierć Bobbi Kristine Brown. Jak umarła córka Whitney Houston?

Bobbi Kristine Brown zmarła w 2015 roku. Znaleziono ją nieprzytomną w wannie. Znajdowała się pod wodą tak długo, że nastąpiło uszkodzenie mózgu i zapalenie płuc. W organizmie córki Whitney Houston wykryto marihuanę, alkohol, morfinę, substancje pochodne kokainy oraz środki usypiające.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze