18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

M jak miłość, S jak szok

Ujawnili sekret rozwodu Cichopek. Hakiel TO zrobił

09.04.2022  14:39
Ujawnili sekret rozwodu Cichopek. Hakiel TO zrobił
Ujawnili sekret rozwodu Cichopek. Hakiel TO zrobił Fot: TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel szykują się na rozwód, a na jaw wychodzą nowe informacje o rozstaniu najbardziej roztańczonej polskiej pary celebrytów. Pozew rozwodowy jest już w sądzie, a „Super Express” ujawnia kto go złożył!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel najwyraźniej postawili już ostatecznie krzyżyk na swojej miłości, bo do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił pozew rozwodowy. Jak ujawnia „Super Express”, piękna aktorka z „M jak miłość” już wyprowadziła się z domu, w którym mieszkała z mężem i dziećmi. Na jaw wychodzą kolejne kulisy rozwodu.

Rozwód Cichopek i Hakiela. Kto złożył pozew?

Zgodnie z informacjami „Super Expressu”,  pozew rozwodowy Cichopków złożył do warszawskiego sądu Marcin Hakiel. Data rozprawy rozwodowej nie została jeszcze ustalona. Kasia Cichopek ma natomiast regularnie odwiedzać panią prawnik, która reprezentowała Macieja Kurzajewskiego w sprawie rozwodowej z Pauliną Smaszcz.

Gwiazda „M jak miłość” mogła sobie pozwolić na dłuższe spotkanie z panią adwokat, bo w tym czasie to Hakiel zajmował się ich dziećmi. Bo, jak się dowiedzieliśmy, para ustaliła już podział opieki nad 9-letnią Helenką i 13-letnim Adamem. Na razie córka i syn mieszkają przez jeden tydzień u mamy, przez drugi u taty. Para podzieliła także swój majątek i, jak zaznacza osoba blisko związana z nimi, zamierzają rozwiązać swoje małżeństwo już na pierwszej rozprawie – ujawnia „Super Express”.

Tajemniczy informator tabloidu zdradził, że Cichopek i Hakiel „robią to dla dobra dzieci”, które są dla nich najważniejsze. Podobno Hakiel nie chce orzekania o winie Kasi i zgodził się na jej warunki. Oboje chcą spokoju dla siebie i dzieci, więc za wszelką cenę chcą uniknąć wojny w sądzie.

Wciąż wierzymy, że para jednak dojdzie do porozumienia i miłość zwycięży. Kasiu, Marcinie - trzymamy za was kciuki!