18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nagłośniejszy cichy rozwód

Sekret rozwodu Cichopek. Jak podzielą dzieci i majątek?

Wojciech Kozicki
20.05.2022  15:51
Rozwód Cichopek i Hakiela - czy będzie brudna walka w sądzie?
Rozwód Cichopek i Hakiela - czy będzie brudna walka w sądzie? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel biorą rozwód, a media ujawniają nowe i szokujące informacje o rozstaniu. Co z alimentami? Kiedy pierwsza rozprawa rozwodowa? Chociaż aktorka i tancerz chcieli TO ukryć, tabloidy wyniuchały ich sekrety.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są zdecydowani na rozwód, nie ma już odwrotu od rozstania polskich gwiazd. Początkowo sądziliśmy, że załatwią to elegancko i po cichu, ale odkąd tancerz publicznie oskarżył Kasię Cichopek o zdradę, zaczęło się pranie brudów, afery i żenujące przytyki na forum publicznym. Właśnie pojawiły się nowe informacje o najgłośniejszym rozwodzie 2022 roku.

Rozwód Cichopek i Hakiela. Nowe informacje o rozstaniu

Jak podaje „Pudelek”, Cichopek i Hakiel nie chcą walczyć w sądzie o pieniądze i podobno chcą załatwić wszystko podczas pierwszej rozprawy rozwodowej, która zaplanowana jest na sierpień. Podział majątku jest już rzekomo ustalony.

Tancerz zostanie w mieszkaniu, w którym do tej pory razem mieszkali, natomiast prowadząca śniadaniówkę zdążyła przeprowadzić się już do ich drugiego lokum, które mieści się kilka ulic od dotychczasowego – informuje „Pudelek”.

Co z opieką nad dziećmi? Jak ujawnia „Super Express”, Cichopek i Hakiel w tej kwestii też się dogadali i walki w sądzie nie będzie. Adam i Helena, tak jak ma to miejsce od dwóch miesięcy, będą żyli na dwa domy - po tygodniu z każdym rodzicem. Tym samym oznacza to rezygnację z alimentów.

Rozwód jeszcze nie został sfinalizowany, a Cichopek i Hakiel już układają sobie życie. Aktorka „M jak miłość” otwarcie mówi o swoim prawie do szczęścia, a tancerz myśli o nowej miłości i kolejnym dziecku.

Eurovision Dance Contest - Poland (Chachacha and freestyle) - Hakiel i Cichopek

Początek związku Hakiela i Cichopek - historia roztańczonej miłości

logo Tu się dzieje