18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na to stawialiście?

Ujawniono majątek Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskoczeni?

08.06.2021  16:39
Majątek Agnieszki Woźniak-Starak
Majątek Agnieszki Woźniak-Starak Fot: VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wiele w życiu przeszła. Dziennikarka ma za sobą wielką karierę i wielką, skończoną tragicznie śmiercią małżonka - miłość. Wielu jej fanów zastanawia się, czy posiada również potężny majątek? Teraz wszystko jest już jasne. 

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niesamowicie trudne przeżycia. W sierpniu 2019 roku tragicznie zginął jej ukochany mąż - Piotr Woźniak-Starak. Po tej traumie z dawną prezenterką TVN-u działy się bardzo niedobre rzeczy.

Na szczęście Agnieszka przez cały ten czas była otoczona przez ludzi, którzy dobrze jej życzą i starali się nią jak najlepiej zająć. Od jakiegoś czasu kobieta robi wszystko, by żyć normalnie. Fani nie obawiają się o jej stan posiadania - wszyscy są przekonani, że fortuna zmarłego tragicznie małżonka przypadła jej w udziale.

Majątek Agnieszki Woźniak-Starak wyszedł na jaw

Piotr Woźniak-Starak był człowiekiem bardzo majętnym - wiedziała o tym cała Polska. Jednakże niewiele osób miało świadomość, że para jeszcze przed ślubem podpisała ze sobą intercyzę. Z tym że obejmowała ona kwestie ewentualnego rozwodu. Śmierć małżonka to inna historia, o której zapewne w ogóle nie myśleli. Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła więc majątek męża, gdyż ów nie zostawił testamentu, który świadczyłby inaczej.

Co istotne, tuż po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z mediów. Ostatecznie jednak dziennikarka wróciła do zwodu - ma więc również źródło stałego dochodu. Od marca zeszłego roku prowadzi swoją autorską audycję w Newonce.radio, a od września jest jedną z prowadzących "Dzień Dobry TVN".

Jeśli chodzi o przyszłość finansową, to zdecydowanie Agnieszka Woźniak-Starak nie ma się czym przejmować.

Czytaj także
Przeczytaj więcej