18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zespół ostro walił na scenie, a oni...

Uprawiali seks na koncercie. Posunęli się za daleko? [+18]

31.05.2022  15:40
Uprawiali seks oralny na koncercie. Romantyczny death metal?
Uprawiali seks oralny na koncercie. Romantyczny death metal? Fot: PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News, Twitter

Muzyka rockowa i metalowa podnoszą libido i pobudzają erotycznie? Zdecydowanie TAK! Podczas festiwalu muzyki ekstremalnej Maryland Deathfest para uprawiała seks oralny, a tłum nagrywał ich erotyczne ekscesy. Czy miłość francuska pod sceną to przegięcie pały?

Seks podczas koncertu? Tak, stało się. Do zbliżenia nie doszło jednak w rytmie romantycznych piosenek Adele, Zenka Martyniuka lub Sanah. Para uprawiała seks przy akompaniamencie ekstremalnej muzyki metalowej na Maryland Deathfest w Baltimore. Na scenie występowały gwiazdy piekielnego metalu brzmiącego jak wymiotujący szatan na podradomskim weselu, a pod sceną pewna para urządziła sobie prywatne erotyczne pogo.

Seks podczas koncertu. Erotyczny death metal?

Jak podaje Radio ZET, seks oralny na koncercie wydarzył się podczas występu zespołu Autopsy. Rzeczywiście, w twórczości nie brakuje przecież tak romantycznych ballad jak np. „Voices”, „Dark Crusade”, „She is a funeral” i „Teeth of the shadow horde”, które mogą wprowadzić w miłosny nastrój.

Publiczność nagrywała ich miłosny akt telefonami, ale kochankowie mieli tak pełne ręce roboty, że nie zwracali na to uwagi. Dama przeżywająca miłosne uniesienia nie przejęła się nawet, gdy podekscytowany tłum obrzucał ją puszkami po piwie. A może po prostu inni byli zazdrośni?

Jeden z filmików prezentujących wydarzenie uchwycił niestosowne zachowanie mężczyzny z tłumu, który podszedł do kobiety uprawiającej seks z partnerem i klepnął ją w pośladki. To dobra okazja, żeby przypomnieć, iż fakt, że dziewczyna zdecydowała się na współżycie w tak niecodziennych warunkach, nie daje nikomu prawa do traktowania jej przedmiotowo. Pamiętajmy, że na każdy kontakt intymny z drugim człowiekiem, niezależnie od okoliczności czy płci, musimy mieć zgodę – zwraca uwagę Radio ZET.

Autopsy na Maryland Deathfest [WIDEO]

Seks oralny na koncercie Autopsy. Metal sklania do kopulacji?
Seks oralny na koncercie Autopsy. Metal sklania do kopulacji? Fot: Twitter
Seks na koncercie metalowym. Miłość pod sceną
Seks na koncercie metalowym. Miłość pod sceną Fot: Twitter

logo Tu się dzieje