18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za ostro?

Uprząż na pośladkach, nagi biust. Doda "królowa szczytuje"

03.05.2022  19:58
Gorąca Doda szczytuje w Tatrach
Gorąca Doda szczytuje w Tatrach Fot: Pawel Wodzynski/East News

Doda dała o sobie znać w majówkę. Królowa polskiej piosenki rozrywkowej, jak sama się tytułuje, postanowiła do czerwoności rozpalić fanów. Udało jej się to?

Doda jako pierwsza gwiazda polskiej sceny muzycznej stawiała na wyzwolony wizerunek. Lata mijają, a ona nie zmienia swojego erotycznego stylu. Teraz postanowiła majówkowo zaskoczyć swoich wiernych fanów.

Niektórzy na wolnym siedzą w domu z Netflixem, a inni ładują swoje akumulatory ruchem i zabawą. Doda jest w tej drugiej grupie i ani myśli się lenić, kiedy za oknami pogoda zachęca nas do przygód. 

Gorąca Doda szczytuje w Tatrach

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które niejednego by rozpaliło. Doda w uprzęży na pośladkach i z nagim biustem to widok grzechu warty. Skąd takie wydanie samozwańczej królowej polskiego popu?

Wokalistka wykorzystała długi weekend na aktywny wypoczynek - postanowiła zdobyć tatrzański szczyt Mnich, którego wysokość wynosi 2068 m n.p.m. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z wyprawy. Na pierwszej z fotek Doda ma na sobie top, który odsłania wyćwiczony brzuch oraz część biustu. Na kolejnym pozuje topless, stojąc tyłem do obiektywu. Trzecie zdjęcie przedstawia ją z kanapką w ręce i w stroju przystosowanym do warunków panujących w górach.

Miałam pierwszy raz w życiu na nogach raki, w dłoni czekan, uprząż na tyłku i wspinałam się jak ta lala, a potem zjeżdżałam na linie ze szczytu. Pokonałam wszystkie lęki jednego popołudnia. BYŁO WARTO

- napisała dumna z siebie artystka. 

Nie da się ukryć, że dwa pierwsze wydania gwiazdy działają na fanów jak afrodyzjak. Doda od lat utrzymuje fenomenalną formę, dlatego jej zdjęcia mogą zrobić wrażenie na zainteresowanej kobietami części internetowej widowni.

Podziwiacie jej sprawność?

Czytaj także