Służb, seks i polityka

Vega ujawni seks taśmy polityków. "Będą pozwy"

Wojciech Kozicki
09.06.2020  09:10
Patryk Vega zapowiada, że seks jest głównym bohaterem jego nowego filmu
Patryk Vega zapowiada, że seks jest głównym bohaterem jego nowego filmu Fot: TRICOLORS/East News

Patryk Vega bezlitośnie promuje swój nowy film „Pętla”. Ostre sceny seksu i pedofilia chyba nie wywołały takich emocji jak się spodziewał, bo postanowił jeszcze bardziej dołożyć do pieca i zaatakować polityków. Twierdzi, że ma nagrania i seks taśmy, które mogą ich pogrążyć.

Patryk Vega zapowiedział, że we wrześniu nastąpi premiera jego nowego filmu „Pętla”, który opiera się na aferze podkarpackiej. W sieci pojawił się już szokujący zwiastun reżyserski bez cenzury i piekło zamarzło. Seks, przemoc, pedofilia, handel ludźmi, polityka… trailer zawierał więcej ostrych scen niż „Botoks” i „Kobiety Mafii” razem wzięte. Na tym jednak nie koniec.

Vega, nowy film "Pętla" i afera podkarpacka

Publikując zwiastun "Pętli", pewnie wiedział, jakie zamieszanie wywoła. Nie dość, że krótkie wideo pełne jest scen seksu, to jeszcze widać na nim scenę zabójstwa Dawida "Cygana" Kosteckiego, która oficjalnie została zakwalifikowana jako samobójstwo – pisze WP.pl

Vega w programie „Gwiazdy bez maski” ostrzega, że posiada szokujące nagrania i zamierza je publikować przed premierą filmu. Podobno ma ich „cały plecak”. Co takiego jest na taśmach Vegi? Jak sam przyznał, może udowodnić m.in., że rosyjskie służby próbują werbować właścicieli klubów w Polsce. Posiada też seks taśmy znanych osób. Jest świadomy, że skoro zamierza operować konkretnymi nazwiskami i czeka go za to lawina pozwów.

Seks taśmy polityków i duchownych

Kto oberwie od Vegi? Na seks taśmach "wystąpią" m.in. politycy i duchowni. Podobno otrzymał już propozycję oddania tych nagrań za spore pieniądze, na co się nie zgodził

Nie doszło do rozmów o kwocie, bo ja nie byłem zainteresowany sprzedażą. Zdecydowanie to są nazwiska dużego formatu. Chodzi tutaj o postać wysokiej rangi polityka i duchownego - ujawnia Vega. („Gwiazdy bez maski”)

Vega ujawni seks taśmy politków?

 

Czytaj także