18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jestem królem box office'u"

Vega kręci film o Putinie po angielsku. O dżizas...

Wojciech Kozicki
20.05.2022  16:33
Vega kręci film o Putinie - będą sceny erotyczne i przekleństwa po rosyjsku?
Vega kręci film o Putinie - będą sceny erotyczne i przekleństwa po rosyjsku? Fot: TRICOLORS/East News

Czy filmy Patryka Vegi to jeszcze w ogóle filmy? To pytanie zadawać będą sobie za chwilę ludzie na całym świecie. Patryk Vega zamierza nakręcić światowy hit kinowy i będzie to… FILM O PUTINIE!

Patryk Vega ujawnia swoje filmowe plany, które można streścić jako „Polska to za mało”. Kontrowersyjny reżyser takich produkcji jak „Botoks”, „Służby specjalne”, „Pitbull”, „Kobiety mafii” i „Polityka” zamierza nakręcić swoją autobiografię, a później rozpocząć karierę światową. Na start przywali z grubej rury, bo planuje nakręcić film o Władimirze Putinie.

Vega nakręci film o Putinie. Ma to być światowy hit kinowy

Jak ujawnia "The Hollywood Reporter", polski reżyser zobrazuje dojście Putina do władzy w Rosji. „Pudelek” wyjaśnia, że w filmie Vega ma „skupić przede wszystkim na jego powiązaniach z petersburskim światem przestępczym, ale nie zabraknie wątku ostatniej napaści Rosji na Ukrainę”. Nie wiadomo, czy będą sceny erotyczne i przekleństwa po rosyjsku.

Vega od dawna zapowiadał inwazję na Hollywood, a jego marzenia są coraz bliższe realizacji. Podobno film o Putinie zyskał już sponsorów, którzy wyłożyli 12 milionów dolarów. Produkcja ma nosić tytuł "The Vor in Law", a Vega kręcić będzie w Polsce, Litwie i Malcie. Reżyser wspomina też o zatrudnieniu do obsady wielkiej gwiazdy filmowej, którą zna cały świat.

Dlaczego Vega nie chce kręcić już filmów w Polsce? Okazuje się, że nie doceniamy jego talentu i za mało go uwielbiamy.

Krytykują mnie, bo jestem królem box office'u. W Polsce już się nie rozwinę. Czuję, że tworzenie po angielsku to naturalny progres dla mojej kariery. Potrafię zrobić film w 13 dni za 300 tysięcy dolarów. Mogę zmieścić się w tym samym czasie, używając tych samych kamer i to za 10 procent budżetu australijskiego, a co już mówić o hollywoodzkim. Wiem doskonale, co mogę zrobić za 10 milionów – wyjaśnia Patryk Vega. (Pudelek)

Aby oddać sprawiedliwość, przypominamy, że Vega debiutował genialnym „Pitbullem”, szczególnie w wersji serialowej. Jest pomysłodawcą i współrealizatorem przełomowego i wstrząsającego serialu "Prawdziwe psy" (2001). A później było „Ciacho”…

logo Tu się dzieje