18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Płakał, że już nie chce"

Vega pokazał jak Królikowski uprawia seks!

Wojciech Kozicki
30.07.2020  12:15
PAtryk Vega wspomina seks na planie z Antonim Królikowskim - "bez Viagry"
PAtryk Vega wspomina seks na planie z Antonim Królikowskim - "bez Viagry" Fot: Patryk Vega/Instagram, Facebook

Patryk Vega znowu szokuje. Wkrótce premiera jego nowego filmu „Pętla”, w którym główną wolę zagra Antoni Królikowski. Produkcja będzie obfitowała w ostre sceny seksu, a reżyser ujawnił jak to się robi na planie. To jeszcze film akcji, czy już ostre porno?

Patryk Vega we wrześniu zaatakuje Polaków filmem „Pętla”, a w sieci już pojawiają się kolejne materiały promocyjne. Reżyser postanowił ujawnić jak kręci się sceny seksu w filmach. Antoni Królikowski musiał kopulować z szokującą ilością partnerek i jak sam przyznał, w życiu nigdy nie osiągnie i nawet nie chciałby osiągnąć takiego wyniku.

Patryk Vega lubi seks na planie?

Okazuje się, że Vega wspierał Królikowskiego w seksie przed kamerą.

Tempo scen seksu było tak duże, że Antoni nie miał nawet czasu się tym dziewczynom przedstawiać. Płakał, że już nie chce, ale byłem dla niego jak matka i dodawałem otuchy. Dla uniknięcia wątpliwości Antoni stanął na wysokości zadania i zagrał tych 10 scen seksu bez Viagry. Mam nadzieję, że do czasu premiery "Pętli" Antoni wyjdzie z traumy i będzie miał ochotę jeszcze kiedykolwiek uprawiać seks - wyznał Patryk Vega.

Królikowski wyraźnie był przytłoczony kumulacją seksualnych wojaży na planie u Vegi.

Tak naprawdę nie do końca wiedziałem, skąd czerpać wzorce i inspiracje – przyznał się Królikowski.

Patryk Vega, Antek Królikowski i sceny seksu w filmie "Pętla" [WIDEO]

 

Czytaj także