18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będą sobie przeginąć pałę?

Vega rozkwasił Wojewódzkiego. Nazwał go ***

07.02.2022  13:18
Wojewódzki rozjechany. Vega wali w niego jak życie w Marcina Najmana
Wojewódzki rozjechany. Vega wali w niego jak życie w Marcina Najmana Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News, Agnieszka Sniezko/East News

Patryk Vega kontra Kuba Wojewódzki – szykuje się nowa drama i wojna celebrytów? Reżyser, który wygląda jak brat bliźniak Grzegorza Skawińskiego, właśnie obraził komika z TVN-u, nazywając go pieszczotliwie „pajacem”. Czy to znaczy, że twórca Pitbulla nigdy nie zasiądzie na słynnej kanapie jako gość programu? Oj, robi się gorąco, aż pali w pięty!

Patryk Vega uparcie twierdzi, że kręci filmy, choć wielu jego krytyków się z tym nie zgadza. Ma na koncie takie produkcje jak chociażby "Pitbull", "Kobiety mafii", "Botoks" czy "Polityka", a teraz podbija kina produktem o nazwie „Miłość, seks & pandemia”, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan pokusiła się o sceny seksu przed kamerą. Czy z tej okazji twórca filmów pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego? Zdecydowanie i definitywnie NIE MA BATA! Po TEJ wypowiedzi to TVN-u nawet nie powącha!

Vega kontra Wojewódzki. I kto tu jest pajacem?

Patryk Vega w rozmowie z Żurnalistą otwarcie skrytykował Wojewódzkiego. Właściwie to zaorał go jak pole! Przyznał, że król TVN wielokrotnie zapraszał go na swoją kanapę, ale bezskuteczne to umizgi, gdyż nigdy takiego zaproszenie nie przyjmie. Uważa, że Wojewódzki wykorzystuje gości do promocji swojego wizerunku. Nazwał go „pajacem i klaunem”.

Zapraszał mnie chyba z 10 razy. Co roku mnie próbuje zaprosić. Zapraszał mnie na pewno więcej niż pięć razy do swojego programu. Były takie podchody i ja powiedziałem, że nigdy tam nie pójdę. Może teraz odwraca kota ogonem. Nie pójdę tam dlatego, bo nie spełnia to dla mnie funkcji użytkowej, bo ja bym promował jego program, a nie on mój. To nie jest tak, że ja sprzedam mój film, idąc do niego do programu. Wszyscy, którzy tam chodzą z przekonaniem, że wypromują swoje dzieło, które debiutuje, są w błędzie. Wyłącznie pompują Kubę Wojewódzkiego – powiedział Vega u Żurnalisty.

Vega podkreślił, że „nie lubi rozmawiać z pajacami”. Twierdzi, że może znokautować każdego boksera, ale nie potrafi komunikować się z klaunami.

Czekamy teraz na siarczystą odpowiedź Wojewódzkiego. Zapowiada się medialna batalia na miarę wojny Stanowski-Najman?