18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oczy Diabła online

Vega udostępnił za darmo swój nowy film. Makabra!

Wojciech Kozicki
02.02.2021  15:17
Patryk Vega pokazał nowy film za darmo w sieci online. Oczy Diabła to SZOK
Patryk Vega pokazał nowy film za darmo w sieci online. Oczy Diabła to SZOK Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega zaprezentował nowy film „Oczy diabła”, którego zwiastun mogliśmy już wcześniej zobaczyć w sieci. Reżyser takich „dzieł” jak Botoks i Ciacho nie czeka na moment, kiedy kina będą normalnie otwarte i jego nowa produkcja jest dostępna za darmo online.

Patryk Vega, który wcześniej zaatakował Polaków takimi filmami jak „Kobiety mafii” i „Niebezpieczne kobiety”, zaprezentował swoje najnowsze filmowe potomstwo. Co ciekawe, reżyser często podkreślający swoje uwielbienie do pieniędzy i nie ukrywający chęci zysku, udostępnił dokument „Oczy diabła” za darmo w sieci online na YouTube. Premiera z zaskoczenia nastąpiła 2 lutego.

Patryk Vega i Oczy Diabła - gdzie obejrzeć nowy film online za darmo?

„Oczy diabła” Patryka Vegi to produkcja poruszająca ekstremalnie trudny temat jakim jest handel dziećmi. Czy współczesne niewolnictwo, handel żywym towarem i sprzedawanie dzieci do burdeli i na organy, ukazane przez Krzemienieckiego, wstrząsną Polakami?

Opowiem, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko do burdelu albo na narządy. Zwracam się do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej. Uratowałem dziecko, które miało być sprzedane do burdelu, a potem na narządy. Opowiem Pani, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko i jak sprawić, żeby tego dziecka już nigdy nikt nie szukał – mówi Vega w trailerze „Oczu diabła”.

Vega tajemniczym głosem rodem z filmów o Batmanie, zaapelował do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej, by podjęła działania mające zapobiec handlowi dziećmi na terenie Unii Europejskiej. Bije na alarm, że natychmiast trzeba zmienić prawo w Europie, by ratować dzieci przed potworami.

Kiedy Vega pokaże Small World?

Czy Vega rozpoczął krucjatę przeciwko złu? Zapowiedział, że wkrótce ukaże się jego film „Small world” z Piotrem Adamczykiem i Julią Wieniawą. Produkcja ma również traktować o handlu dziećmi.

Ten film mnie prawie zabił i jego konsekwencje pewnie ponoszę do dziś – Vega zapowiedział Small world.

Patryk Vega – Oczy Diabła – zwiastun [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze