18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

KTO JEJ TO ZROBIŁ?

Viki Gabor POWIĘKSZYŁA USTA?! Szokujący wygląd 14-latki

27.01.2022  11:42
Viki Gabor powiększyła usta. Już nie wygląda jak 140latka
Viki Gabor powiększyła usta. Już nie wygląda jak 140latka Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News, Viki Gabor/Instagram

Ma 14, wygląda na co najmniej 24. Viki Gabor przeszła szokującą metamorfozę. Zmieniła fryzurę i... powiększyła sobie usta. Kto wykonał taki zabieg na dziecku???

Viki Gabor to dziecięca gwiazdka, która w niczym nie przypomina już dziecka. Choć ma zaledwie 14 lat (!) makijażem, strojami, fryzurą czy szponiastymi paznokciami, przebija dorosłe już kobiety. Dziewczynka wygląda, jakby miała 10 lat więcej, a teraz zdecydowała się na metamorfozę, która szokuje i oburza część jej fanów.

Któż bowiem przyzna, że powiększanie ust w wieku zaledwie 14 lat to pomysł dobry? A tymczasem bach. Viki Gabor, która do tej pory wargi miała i tak pokaźne, pokazała się na Instagramie z jeszcze większymi, ogromnymi wręcz ustami. Co mają w głowach specjaliści, którzy wykonują takie zabiegi na dzieciach? - dopytują oburzeni internauci.

Szokująca metamorfoza Viki Gabor

Czy to faktycznie wypełnienie, czy bardzo mocny makijaż powiększający usta? Tego jak na razie nie wiadomo, bo gwiazdeczka sprawy nie komentuje. Fakt jednak, że w materałach opublikowanych na Instagramie Viki jakoby specjalnie kieruje kamerę na swe pokaźne wargi.

Wraz ze zmianą wielkości ust, w życiu Viki Gabor pojawiła się też zmiana fryzury. Dziewczynka swe długie, ciemnobrązowe włosy przemalowała na blond. Twarz upstrzyła zaś makijażem godnym Natalii Siwiec czy innych ostro wymalowanych, acz DOROSŁYCH celebrytek. Czy 14-latce nikt nie powiedział jeszcze, że dorosłość wcale nie jest taka różowa i zdąży się nią jeszcze "nacieszyć"?

Viki Gabor