18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Boże, przecież to jeszcze dziecko!

Viki Gabor szokuje! Rihanna jej tego nie zapomni!

12.03.2022  14:23
Viki Gabor jako Rihanna. Szok w "Twoja twarz brzmi znajomo"
Viki Gabor jako Rihanna. Szok w "Twoja twarz brzmi znajomo" Fot: Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor w „Twoja twarz brzmi znajomo” szokuje, olśniewa, prowokuje i zatyka dzioby hejterom! Drugi odcinek należał do niej, gdy wystąpiła jako Rihanna i zaśpiewała „Stay”. Jej kariera wystrzeli jak korek od szampana?

Wszyscy święci, ależ to była afera! Gdy tylko Viki Gabor potwierdziła udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”, hejterzy dostali spazmów. 14-latka w słynnym show Polsatu? A jednak, Viki Gabor radzi sobie wyśmienicie. Właśnie wystąpiła jako Rihanna śpiewając jej piosenkę „Stay”.

Gabor jako Rihanna. Szok w „Twoja twarz brzmi znajomo”

A może nawet Gabor wypadła niż sama Rihanna? Przez chwilę myśleliśmy, że naprawdę w show Polsatu zagościła słynna Barbadoska. Nie mogło być inaczej – nastolatka wygrała odcinek! 16. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należy do niej? Anna Jurksztowicz, Denzel, Ania Rusowicz i Karolina Pisarek nie mają szans z rówieśniczką Roksany Węgiel?

Jurorzy programu było na tyle zachwycone Viki w roli RiRi, że nagrodziło jej występ owacjami na stojąco. W ich ocenach również nie brakowało zachwytów nad talentem 14-letniej zwyciężczyni Eurowizji Junior – relacjonuje Pudelek.
Viki, zaśpiewałaś z ogromnym skupieniem i niewiarygodną dojrzałością wokalną. To był arcytrudny występ. Jeżeli w drugim odcinku zdobywasz taki Mount Everest, to ja też się boję, co będzie dalej, w kolejnych odcinkach. Dzisiaj naprawdę to była niesamowita uczta artystyczna. Występ był wspaniały – oceniła Katarzyna Skrzynecka.

Viki Gabor jako Rihanna w „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

logo Tu się dzieje