18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kosmiczne energie?

Viki Gabor ma WYJĄTKOWĄ WIĘŹ z Górniak

12.05.2022  13:17
Viki Gabor ma niezwykłą więź z Edytą Górniak
Viki Gabor ma niezwykłą więź z Edytą Górniak Fot: VIPHOTO/East News

Eurowizja 2022 trwa w najlepsze. Nic dziwnego, że w takich momentach przypominają nam się występy, które wyniosły Polskę na piedestał wygranej lub triumfu. Viki Gabor i Edyta Górniak mają w tym względzie wiele do powiedzenia.

Viki Gabor w czasie Eurowizji Junior parę lat temu rzuciła Europę na kolana niezwykłym wykonaniem piosenki "Superhero". 12-latka wygrała konkurs dziecięce Eurowizji, przechodząc jednocześnie do historii, bowiem rok wcześniej podobnego wyczynu dokonała Roksana Węgiel, również doprowadzając do wygranej Polski.

Viki Gabor ma niezwykłą więź z Edytą Górniak

Viki Gabor ma silną i niezwykłą więź z inną, polską piosenkarką - Edytą Górniak. Starsza koleżanka po fachu doskonale wie, jakie emocje wywołuje Eurowizja. To ona doprowadziła nas do najwyższego, drugiego miejsca, w konkursie Eurowizji dla dorosłych. Wsparła Viki ciepłymi słowami w dniu występu.

Słoneczko, jestem przekonana, że to będzie twój dzień. Uzależniłam się od twojego utworu. Powodzenia

- napisała na swoim Instagramie Górniak. 

Dziewczynkę i kobietę łączy nie tylko związek artystyczny, ale również wyjątkowa więź wynikająca z ich pochodzenia. Obie mają romskie korzenie! 

Teraz szansę na dołączenie do tego rodzinnego grona ma Krystian Ochman, którego piosenka zachwyca na eurowizyjnych próbach. Trzymacie kciuki za Polskę w tym muzycznym konkursie, tym razem dla dorosłych?

logo Tu się dzieje