18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ta Melisa nie uspokaja. Wręcz przeciwnie...

Viki Gabor ma mega siostrę! Odróżnicie ją od oryginału?

Wojciech Kozicki
21.05.2022  10:48
Siostra Viki Gabor.... moment... która jest która? Szoking do siebie podobne!
Siostra Viki Gabor.... moment... która jest która? Szoking do siebie podobne! Fot: Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor na Instagramie wprawiła Polaków w osłupienie. Przez chwilę myśleliśmy, że opublikowała zdjęcie z sobowtórem albo swoim wariantem z multiwersum Marvela, ale… niech nas ktoś uszczypnie… to jej siostra Melisa! Czy również jest obdarzona talentem muzycznym?

Viki Gabor na Instagramie zaskoczyła wszystkich, a my wciąż nie możemy ochłonąć. Okazuje się, że zwyciężczyni Eurowizji Junior ma siostrę. Są do siebie podobne jak dwie krople wódy i byliśmy pewni, że to siostry bliźniaczki. Okazało się jednak, że najzdolniejsza polska wokalistka ma siostrą starszą od siebie o kilka lat. Przypomnijmy, że Viki Gabor ma obecnie 14 lat, więc śmiało może śpiewać przebój Britney Spears „I'm Not A Girl, Not Yet A Woman”.

Siostra Viki Gabor. Czy zostanie sławną siostrą swojej siostry?

Czy siostra Viki Gabor wkrótce rozpocznie karierę muzyczną? Jak ujawnia Pudelek, jest starsza o 4 lata od gwiazdy „The Voice Kids”, ale „pasję do muzyki ma jednakową”.  Marzy nam się, by zaśpiewały razem tekst do "Moonlight", "Afera", "Ramię w ramię" lub "Anyone I want to be".

Viki złożyła jej życzenia urodzinowe. Melisa w czwartek skończyła bowiem 19 lat. Kilka godzin później młoda gwiazda pokazała też, jak wraz z siostrą zmieniły się na przestrzeni lat – pisze Pudelek.

Viki Gabor zaskakuje Polaków coraz bardziej. Dosłownie przed chwilą ogłosiła nową płytę i nowe inspiracje muzyczne, a także opowiedziała o „relacji z dziewczyną”.

Siostra Viki Gabor na Instagramie. Czy również będzie śpiewać?
Siostra Viki Gabor na Instagramie. Czy również będzie śpiewać? Fot: Instagram