18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Urocze

Viki Gabor ma specyficzną więź z Górniak. Łączy je coś niezwykłego

27.11.2019  08:50
Viki Gabor ma specyficzną więź z Górniak. Łączy je coś niezwykłego
Viki Gabor ma specyficzną więź z Górniak. Łączy je coś niezwykłego Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Viki Gabor odniosła właśnie ogromny sukces na Eurowizji Junior. Dziewczynka zwyciężyła w wielkim stylu. Kciuki trzymała za nią sama Edyta Górniak. Jak się okazuje, obie piosenkarki łączy coś wyjątkowego. 

Viki Gabor rzuciła Europę na kolana niezwykłym wykonaniem piosenki "Superhero". 12-latka wygrała konkurs dziecięce Eurowizji, przechodząc jednocześnie do historii, bowiem rok wcześniej podobnego wyczynu dokonała Roksana Węgiel, również doprowadzając do wygranej Polski.

Viki Gabor ma niezwykłą więź z Edytą Górniak

Jak się okazuje, Viki Gabor ma silną i niezwykłą więź z inną, polską piosenkarką - Edytą Górniak. Starsza koleżanka po fachu doskonale wie, jakie emocje wywołuje Eurowizja. To ona doprowadziła nas do najwyższego, drugiego miejsca, w konkursie Eurowizji dla dorosłych. Wsparła Viki ciepłymi słowami w dniu występu.

Słoneczko, jestem przekonana, że to będzie twój dzień. Uzależniłam się od twojego utworu. Powodzenia

- napisała na swoim Instagramie Górniak. 

Dziewczynkę i kobietę łączy nie tylko związek artystyczny, ale również wyjątkowa więź wynikająca z ich pochodzenia. Obie mają romskie korzenie! 

Jak się okazuje, dla hejterów w internecie nawet to jest strasznym problemem i wylewają na 12-latkę wiadro pomyj. Niemniej, bezsensowna, internetowa nienawiść na szczęście nie może odebrać dziecku zwycięstwa w tym niełatwym konkursie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze