18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ambicja i jeszcze raz ambicja

Viki Gabor nie chce być polską gwiazdą. Ma inne plany

09.01.2020  16:01
Viki Gabor nie chce być polską gwiazdą. Ma inne plany
Viki Gabor nie chce być polską gwiazdą. Ma inne plany Fot: Pawel Murzyn/East News

Viki Gabor nie chce być jedynie polską gwiazdą! Młoda piosenkarka ma znacznie ambitniejsze plany na całą swoją karierę. Wiary w siebie jej nie brak.

Viki Gabor nie tak dawno dokonała historycznej rzeczy. Wygrała Eurowizję Junior tuż po tym, jak rok wcześniej w tym konkursie zwyciężyła również nasza rodaczka - Roksana Węgiel.

Viki ma jednak o wiele bardziej ambitne plany, nie tylko podbicie serc Polaków jej w głowie. 12-letnia piosenkarka marzy o karierze światowej, bycie tylko polską gwiazdą jej zupełnie nie interesuje.

Viki Gabor planuje światową karierę

Viki Gabor w ogóle bardzo światowo podchodzi do wielu zagadnień. Dla przykładu - cały dochód ze sprzedaży płyt CD przekazuje na cele charytatywne. Gest piękny i jednocześnie w dobrym guście.

Nic dziwnego, że dziewczynka uwierzyła w siebie i ma ogromne ambicje. 

Bardzo chcę być artystką, która jeździ po całym świecie i koncertuje. Bardzo marzę o międzynarodowej karierze. To moje największe marzenie. Ostatnio byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie supportowałam zespół Bars&Melody i byłam bardzo zaskoczona, bo niektórzy tam śpiewali moją piosenkę. To było super! Nie spodziewałam się tego

- relacjonuje wokalistka.

Wierzycie w Viki równie mocno, jak ona sama w siebie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej