18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Średnio to wygląda...

Viki Gabor pokazała oceny. Kariera kosztem nauki?

08.07.2021  17:11
Viki Gabor i jej oceny w szkole
Viki Gabor i jej oceny w szkole Fot: Piotr Matusewicz/East News

Viki Gabor od momentu zwycięstwa w Eurowizji Junior jest niekwestionowaną gwiazdą estrady. Nie zapominajmy jednak, że ma dopiero 14 lat. Czy na jej rewelacyjnej karierze cierpi nauka? Dziewczynka zdecydowała się podjąć publicznie temat swoich ocen w szkole.

Viki Gabor jest zdolna, śliczna i ma wielu fanów po swojej stronie. Niestety, w wieku 14 lat nie takie rzeczy, jak kariera, powinny być w centrum uwagi. Czy młodziutka piosenkarka radzi sobie dobrze w szkole, kiedy ma tyle szumu na głowie?

Niedawno kolejny rok szkolny się zakończył i z tej okazji Viki Gabor opowiedziała o swoich wynikach, jakie widnieją na szkolnym świadectwie. Wyznała również, jak łączy karierę ze zwykłymi obowiązkami 14-latki.

Viki Gabor zdradza, jak radzi sobie w szkole

Żeby wyobrazić sobie, jak ciężko pracuje młoda artystka, wystarczy powiedzieć, że kiedy tylko Viki Gabor odebrała świadectwo, to od razu po zakończeniu roku szkolnego pojechała do Wadowic, gdzie grała koncert. Dzień młodej wokalistki był wyjątkowo intensywny, a stamtąd od razu pojechała do Sopotu. W międzyczasie czujny dziennikarz Pudelka zapytał, jak radzi sobie w szkole przy takiej ilości obowiązków gwiazdorskich.

Czasami jest trudno, nie ukrywam. Czasami jest tak, że po prostu nie mam czasu, bo bardzo dużo się dzieje. Ale zawsze znajdę jakiś czas na tą szkołę, bo to też jest dla mnie bardzo ważne: nauka, dobre wyniki. To też jest bardzo ważne dla mojej mamy, więc jakbym nie miała tych wyników, to byłaby pewnie jakaś kara. Staram się podzielić mój czas na wszystko: i na przyjaciół, szkołę, rodzinę, muzykę i na wszystko, co się da

- mówi Pudelkowi nastoletnia Viki Gabor.

Dodatkowo nastolatka przyznała, że odkąd jej kariera nabrała tempa - oceny w szkole się pogorszyły, ale wciąż stoją na dobrym poziomie. Pozostaje tylko pytanie, czy to nie za dużo dla takiego dziecka?

W tym roku było bardzo ciężko z czerwonym paskiem. Mogłam go sobie dorysować, ale jestem fair i nie dorysowałam. W zeszłym roku był, w tym roku niestety nie ma tego czerwonego paska, ale może w następnym będzie. Zobaczę

- mówi Viki Gabor.

Kibicujecie jej na drodze edukacyjnej?

Czytaj także
Przeczytaj więcej