18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobra decyzja?

Viki Gabor rzuca szkołę?! OD Eurowizji nie pojawia się na lekcjach

02.12.2019  12:23
Viki Gabor rzuca szkołę?! OD Eurowizji nie pojawia się na lekcjach
Viki Gabor rzuca szkołę?! OD Eurowizji nie pojawia się na lekcjach Fot: Piotr Molecki/East News

Viki Gabor odniosła ogromny sukces na Eurowizji dziecięcej i przeszła do historii. Teraz dziewczynka skupia się na karierze i... zapomina przy tym o szkole. 

Viki Gabor wygrała Eurowizję dziecięcą, którą rok wcześniej podbiła Roksana Węgiel. Dzięki temu dziecko przeszło do historii. Oczywiście, wzbudziło również ogromne (nie tylko pozytywne) emocje wśród Polaków. 

12-latka zachłysnęła się sukcesem i w ogóle nas to nie dziwi. Martwiące jest jednak to, że Viki Gabor od momentu zwycięstwa w konkursie piosenki eurowizyjnej... nie pojawiła się w szkole!

Viki Gabor nie pojawia się na lekcjach

Czyżby oznaczało to, że dziewczynka zamierza już teraz zakończyć edukację?

Okazuje się, że nie powinniśmy się o Viki Gabor martwić. Dziewczynka zdaje sobie sprawę z wagi otrzymania odpowiedniego wykształcenia i chociaż na razie jest w ogromnych emocjach, nie będzie robiła drastycznych kroków.

Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego

- mówiła Gabor.

Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny

- tłumaczy się nastolatka.

No cóż, życzymy edukacyjnych sukcesów!

Przeczytaj więcej
Komentarze