18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nastolatka dorasta

Viki Gabor zmieniła fryzurę! Koniec z dziewczęcą grzywką

29.05.2020  13:23
Viki Gabor zmieniła fryzurę! Koniec z dziewczęcą grzywką
Viki Gabor zmieniła fryzurę! Koniec z dziewczęcą grzywką Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Viki Gabor w tym roku skończy dopiero 13 lat, a już jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Zwyciężczyni Eurowizji Junior charakteryzowała się oldschoolową grzywką, popularną na przełomie pierwszej i drugiej dekady XXI wieku.

Młoda artystka, podobnie jak cała Polska, w trakcie epidemii nie mogła jednak korzystać z usług fryzjerskich. To spowodowało, że nastolatka zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem na własną rękę. Efekty "metamorfozy" mogliśmy zobaczyć niedawno na jej Instagramie, gdzie Gabor opublikowała wideo, na którym próżno szukać jej charakterystycznej grzywki. 

Viki Gabor zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania

Od początku kariery nastolatka nie eksperymentowała z wizerunkiem ani nawet nie obcinała swoich długich, prostych włosów. Czyżby teraz postawiła na jakąś większą metamorfozę? Viki teraz odsłoniła czoło, a grzywkę spięła na boki wsuwkami. Myślicie, że autorka "Ramię w ramię" zamierza zmienić swój wizerunek na stałe?

Viki-Gabor-fryzura

Viki Gabor tak jak wspomnieliśmy jedna z największych polskich gwiazd. Nastolatka zwyciężyła Eurowizję Junior 2019, a każdy jej kolejny singiel niemalże z miejsca staje się hitem. Wokalistka cieszy się wiernym gronem fanów, którzy obserwują jej aktywność także w mediach społecznościowych - na samym Instagramie zebrała ponad pół miliona obserwujących:

logo Tu się dzieje