18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przedawkowała Antyprykator?

Kołakowska szydzi z chorego Piaska. "Aktor, ściema"

Wojciech Kozicki
18.03.2021  16:04
Kołakowska zarzuca choremu Piaskowi kłamstwo. Brakuje jej tlenu?
Kołakowska zarzuca choremu Piaskowi kłamstwo. Brakuje jej tlenu? Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala, jest zakażony COVID-19. Przeżywa dramat pod tlenem, walczy o każdy oddech, a tymczasem do akcji wkroczyła Viola Kołakowska, czyli gwiazda reklamująca kiedyś Antyprykator. Uważa, że Piasek udaje i wcale nie jest chory.

Andrzej Piasek Piaseczny opublikował wczoraj szokujące nagranie ze szpitala. Z powodu zakażenia COVID-19 jest pod tlenem, o czym poinformował, ze łzami w oczach, walcząc desperacko o każde słowo i każdy oddech. Tymczasem aktorka Viola Kołakowska znana m.in. z programu "Agent - Gwiazdy" i epizodu w "Dniu Świra" oraz związku z Tomaszem Karolakiem, zaatakowała Piaska w mediach społecznościowych. 

Kołakowska zarzuca choremu Piaskowi kłamstwo. Brakuje jej tlenu?

Zdaniem Kołakowskiej, Piaseczny udaje i „jest złym aktorem”, a opublikowane przez niego nagranie jest propagandą. A może to jeden ze statystów w szpitalach, o których niedawno mówiła Edyta Górniak?

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś? – napisała na Instastory Kołakowska.

Kołakowska została dosłownie zmiażdżona przez internautów, a także gwiazdy mediów takie jak np. Karolina Korwin-Piotrowska.

Zastanawiam się teraz, kim trzeba być, by to robić, robić publicznie, obrażać kogoś w taki straszny, obrzydliwy i haniebny sposób, co trzeba mieć w głowie, by to robić?! - napisała Karolina Korwin-Piotrowska. (Radio ZET)

Myśleliście, że hejtowana Kołakowska pójdzie po rozum do głowy? Nic z tych rzeczy, postanowiła dalej atakować chorego Piaska i promować swoje „poglądy”.

Moi drodzy. Takie jest moje zdanie. I nie tylko moje! Dla mnie ktoś, kto jest ciężko chory, nie nagrywa takich rzeczy. Zresztą sorry - moim zdaniem stan jego jest całkiem dobry. A już to, że ma siłę w ogóle mówić... Oczywiście dla mnie - mówię za siebie i mam do tego prawo - zagrywa się totalnie i źle to robi. Po prostu jest to tak czytelne, że nie wiem, kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej... Dla mnie jest to ściema. Może i jest chory, ale to, co robi [...] To jest dla mnie spektakl, ok?– idzie w zaparte Kołakowska. (Fakt.pl, pisownia oryginalna)

Jeśli mało wam tej intelektualnej abstrakcji, tu możecie przeczytać jakie Kołakowska ma poglądy na temat koronawirusa i pandemii. Kawa już dzisiaj nie będzie wam dzisiaj potrzebna.

Pani Violu, zepsuła pani powietrze w towarzystwie i nawet roczny zapas Antyprykatora już tu nie pomoże…

Kołakowska reklamuje Antyprykator (Dzień Świra)

Czytaj także