18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozgryzła Piaska, teraz odkryła ZNAKI

Kołakowska atakuje Lewandowską. Ujawnia masoński spisek

Wojciech Kozicki
22.03.2021  13:47
Kołakowska i teorie spiskowe. Lewandowska i Siwiec na celowniku
Kołakowska i teorie spiskowe. Lewandowska i Siwiec na celowniku Fot: VIPHOTO/East News

W kinach od dawna, jeszcze zanim pojawiła się epidemia COVID-19, nie było żadnej dobrej komedii. Polskie kabarety też jakoś przestały śmieszyć. W Polsce jest jednak ktoś, kto dla o to, by Polacy mieli się z czego pośmiać. Viola Kołakowska po raz kolejny zaprezentowała swoje „intrygujące” poglądy.

Kim jest Viola Kołakowska? To polska aktorka, która zasłynęła związkiem z Tomaszem Karolakiem, oraz reklamowaniem Antyprykatora w Dniu Świra. Sądząc po jej wypowiedziach, chyba jednak przedawkowała rekomendowany przez siebie produkt. Niedawno zaatakowała Andrzeja Piaska Piasecznego walczącego w szpitalu z COVID-19, twierdząc, że udaje i pewnie coś za to dostał. Teraz na jej celowniku znalazła się Anna Lewandowska.

Kołakowska i teorie spiskowe. Lewandowska i Siwiec na celowniku

Kilka dni temu zaatakowana przez Kołakowską została Natalia Siwiec. Czy jej tatuaż to znak masonerii - symbol oka otoczonego promieniami? Jeszcze nie rozwiązaliśmy tej zagadki, Polacy wciąż nie mogą zasnąć myśląc o tej teorii, a tymczasem „aktorka” już zaatakowała Annę Lewandowską. Żona piłkarza jest zaangażowana w tworzenie reklamy jednak z marek odzieżowych. Celebrytka również dopatrzyła się tu masońskich znaków. Dziecko w reklamie przyłożyło ręką do oka, co okazuje się, ma UKRYTE ZNACZENIE!

Kołakowska zaapelowała, do Anny Lewandowskiej, by zamiast wydawać pieniądze na reklamę, powinna ratować dzieci z rąk mafii Iluminatów.

A to, co ma być?! Czy ktoś tu jest na tyle nieświadomy, czy to działanie zamierzone? Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, co to dziecko pokazuje...? Kto to wymyślił? Właśnie tak działają znaki masońskie. Właśnie tak działają elity programujące umysły! A tak swoją drogą, zamiast robić kolejną niepotrzebną nikomu kolekcję ubrań dla dzieci, proponuję Ani, żeby zrobiła kampanię na rzecz dzieci, jak je ratować z rąk mafii Iluminatów, którzy kradną dzieci na rytuały i pozyskiwanie adrenochromu, a co zostanie to na narządy. Tak moi drodzy! Najwyższy czas przełożyć swoją popularność i możliwości finansowe na realną pomoc na rzecz tych biednych dzieci  - napisała Kołakowska na Instagramie.

Co ciekawe, zdjęcie dziecka zostało usunięte z mediów społecznościowych. Czyżby Illuminati przerazili się, że polska „aktorka” ujawniła ich tajny spisek?

Viola Kołakowska ujawniła masoński spisek? A może to tylko zbyt duża dawka antyprykatora?
Viola Kołakowska ujawniła masoński spisek? A może to tylko zbyt duża dawka antyprykatora? Fot: Instagram
Czytaj także