18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ene, dua rabe... Viola męczy żabę!

Kołakowska wstrzyknęła sobie "TO" zamiast szczepionki! Ohyda!

Wojciech Kozicki
19.04.2021  14:30
Kołakowska wstrzyknęła sobie jad żaby. Zyska super moce?
Kołakowska wstrzyknęła sobie jad żaby. Zyska super moce? Fot: Wojciech OLSZANKA/East News

Viola Kołakowska, czyli twarz Antyprykatora, należy do grupy celebrytów takich jak Górniak, Wałęsa i Komarenko, którzy rozmawiają z kosmitami, widzą masońskie spiski i wiedzą dokąd nocą tupta jeż. Tym razem ukochana Karolaka poszła na całość, bo zamiast szczepionki COVID-19 wstrzyknęła sobie żabi jad.

Viola Kołakowska, podobno aktorka, to chodzący dowód na istnienie pozaziemskich cywilizacji. Ta celebrytka jest przecież NIE Z TEJ ZIEMI! Jej poglądy wymykają się wszelkiej logice. Tym razem znalazła środek na COVID-19, skuteczniejszy niż szczepionka. Zamiast tego preparatu, wstrzyknęła sobie jad żaby amazońskiej.

Kołakowska wstrzyknęła sobie jad żaby. Zyska super moce?

Tak, to niestety nie żart. Viola Kołakowska, tak ostro krytykująca szczepionki, twierdzi, że toksyczna wydzielina kambo jest skuteczniejsza niż specjalistyczne preparaty wielkich koncernów. Wstrzyknięciem sobie żabiego jadu pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

Zrobiłam dzisiaj drugie kambo, generalnie powinno się robić dwa albo trzy z rzędu. Ja zrobiłam drugie, bo miałam swoje obawy, człowiek ze swoimi przekonaniami walczy, niesłusznie. Nie trzeba tego robić, tylko się temu poddać. No i wczoraj żabka sama mnie zawołała. Zrobiłam to kambo i poczułam, że to nie wszystko i muszę jeszcze doczyścić pewne rzeczy. I dzięki Bogu, że to zrobiłam. Dzisiaj dopiero czuję, że postawiłam tę kropkę nad "i". Jeszcze jedno mnie czeka za dwa tygodnie – Kołakowska pochwaliła się na Instagramie.

Jak wyjaśnia Radio ZET, toksyczną wydzielinę uzyskuje się ze skóry chwytnicy zwinnej i aplikują ją sobie, wierząc, że ma ona silne właściwości uzdrawiające i oczyszczające. Żadne badania naukowe nie potwierdzają skuteczności kambo. Żadne badania naukowe nie potwierdzają również zdrowego rozsądku Kołakowskiej.

Jeżeli ludzie szukają prawdziwej szczepionki przeciwko różnym patogenom, wirusom, bakteriom, malarii różnym innym, które są wśród nas i są nam oczywiście potrzebne, ale które mogą być dla nas naprawdę niebezpieczne - a nie tym zaprojektowanym przez człowieka i jest do nich dorobiona cała historia, cały scenariusz - tylko tym prawdziwym, żebyśmy naprawdę wzmocnili swój układ odpornościowy, to to jest najlepsza szczepionka. Kambo naprawdę wzmocni wasz organizm, naprawdę go oczyści i pobudzi wasz układ immunologiczny do działania. I wtedy nie musicie się już naprawdę niczego bać. Jesteście bezpieczni. To mogę wam zagwarantować  - zapewnia Kołakowska na Instagramie.

logo Tu się dzieje