18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Porażające WIDEO!

W samolot Cyrus piorun uderzył jak wrecking ball!

24.03.2022  14:13
W samolot Miley Cyrus uderzył piorun!  Szokujące WIDEO jak z horroru
W samolot Miley Cyrus uderzył piorun! Szokujące WIDEO jak z horroru Fot: Shutterstock/Press Line Photos, Science Source/East News/Kent Wood

Miley Cyrus i jej chłopak jeszcze kilka dni temu cieszyli się wakacjami w raju, a do internetu trafiały seksowne zdjęcia pary. Nagle rajskie życie zamieniło się w piekło, a Hannah Montana otarła się o śmierć. W samolot gwiazdy uderzył piorun i konieczne było lądowanie awaryjne. Pieśniarka pokazała porażające wideo! Przeżyła horror równie przerażający, co fani zespołu Metallica, gdy Cyrus śpiewała „Nothing else matters”.

Miley Cyrus niedawno odpoczywała i smażyła piersi w Meksyku, a na zdjęciach pary widać było jak hojnie obdarzony przez naturę jest jej chłopak. Niestety, sielanka się skończyła. Celebrytka leciała akurat na koncert w stolicy Paragwaju podczas festiwalu Asuncionico, gdy nagle w samolot gwiazdy uderzył piorun.

Piorun uderzył w samolot. Miley Cyrus przeżyła horror!

Sądzicie, że wokalistka modliła się? Krzyczała ze strachu? Szukała sposobu na ratunek? Nic z tych rzeczy! Relacjonowała zagrożenie na Instagramie, pokazując co działo się za oknem samolotu. Później oczywiście pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia uszkodzeń jakie wyrządził piorun.

Do moich fanów i wszystkich zaniepokojonych moim lotem do Asuncion: nasz samolot napotkał nieoczekiwaną burzę i został trafiony piorunem. Moja załoga, zespół, przyjaciele i rodzina, którzy ze mną podróżowali, są bezpieczni po awaryjnym lądowaniu. Niestety nie udało nam się przylecieć do Paragwaju. Kocham Was – przekazała fanom Miley Cyrus.

Szef Narodowej Dyrekcji Lotnictwa Cywilnego Paragwaju potwierdził, że samolot Miley Cyrus lądował awaryjnie na lotnisku Guarani, w pobliżu miasta Ciudad del Este, na granicy z Brazylią. Tymczasem sama artystka przebywa już w Sao Paulo, gdzie sobotę da koncert w ramach festiwalu Lollapalooza Brasil. Koncert w Paragwaju został odwołany. Obecnie trwa trasa koncertowa Miley Cyrus „Attention Tour”.

Piorun uderzył w samolot Miley Cyrus. Burza w komentarzach na Instagramie [WIDEO]

Miley Cyrus - Midnight Sky (Official Video)

Miley Cyrus - The Backyard Sessions - "Jolene"

Miley Cyrus - Wrecking Ball (Official Video)