18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

była taka młoda

POLSKA WOKALISTKA NIE ŻYJE. Prokuratura podała przyczynę śmierci

15.04.2022  20:06
Wokalistka disco-polo nie żyje. Ruszyło śledztwo prokuratury
Wokalistka disco-polo nie żyje. Ruszyło śledztwo prokuratury Fot: Lider Dance/Facebook

Fani disco polo od kilku dni pozostają w żałobie - nie żyje wokalistka zespołu Lider Dance. Prokuratura ujawniła prawdopodobną przyczynę śmierci kobiety.

Ta wiadomość wstrząsnęła fanami Disco Polo. 12 kwietnia, w wieku zaledwie 33 lat, zmarła wokalistka zespołu Lider Dance Agnieszka Mazurek. Początkowo nie ujawniano przyczyny śmierci piosenkarki, dziś pojawiają się jednak nowe informacje w tej sprawie.

Jak ujawnił "Super Express", w sprawie śmierci kobiety wszczęto śledztwo. Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Sieradzu.

Agnieszka Mazurek nie żyje. Ruszyło śledztwo

Ciało Agnieszki Mazurek znaleziono znalezione w jej domu. Jolanta Szkilnik z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu informuje, że śledczy wszczęli śledztwo w kierunku śmierci samobójczej.

Wszczęliśmy postępowanie wyjaśniające w sprawie samobójczej śmierci. Do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie

- przekazała prokurator w rozmowie z "Super Expressem".

Agnieszka Mazurek nagrywała z zespołem Lider Dance od 2014 roku, grupa pracowała nad nowym materiałem. Po śmierci wokalistki przyszłość zespołu stanęła pod znakiem zapytania, a członkowie pozostają w żałobie.

Cały czas nie możemy w to uwierzyć,  już nie ma Cię wśród Nas... Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach

- czytamy w poście pożegnalnym na profilu Lider Dance na Facebooku.

logo Tu się dzieje