18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kwarantanna tak zadziałała?

WYCHUDZONA Magda Gessler pokazała się fanom. Są w szoku

02.10.2020  16:05
Magda Gessler chudziutka jak przecinek
Magda Gessler chudziutka jak przecinek Fot: Piotr Molecki/East News

Wychudzona Magda Gessler jest wielkim nowum dla jej fanów. Kobieta zapisała się w naszej pamięci jako dość puszysta, czysta energia z burzą blond loków na głowie. O ile włosów się nie pozbyła, to nadprogramowych kilogramów już jak najbardziej.

Magda Gessler schudła aż 15 kilogramów! Gołym okiem widać różnicę w jej tuszy, a wielu fanów z pewnością uzna, że celebrytka jest teraz niemalże wychudzona. Gdyby nie charakterystyczna burza blond loków - sami byśmy jej nie poznali.

67-letnia restauratorka i gospodyni Kuchennych Rewolucji na antenie TVN - przeszła ogromną metamorfozę. Może to kwarantanna i lockdown, a może stres związany z pandemią dołożyły do tego swoją cegiełkę.

Wychudzona Magda Gessler podbija internet

Utrata 15 kilogramów nie tylko dodała Magdzie Gessler energii, ale również odjęła jej lat. Celebrytka wygląda cudownie i jej fani nie szczędzą komplementów pod wyjątkowym zdjęciem na Instagramie.

Magda Gessler parę miesięcy temu zapewniała, że jest na diecie, którą sama dla siebie stworzyła. Widać, że nie tylko potrafi świetnie gotować, ale zna się również na prawach rządzących ludzkim ciałem. 

Pani Magdo, więcej fotek, bo panią się po prostu super ogląda!

Piękna!!

Królowa!!

- wypisywali zachwyceni fani w komentarzach. 

Wam też podoba się metamorfoza Magdy Gessler, a może woleliście ją w większym rozmiarze?

Przeczytaj więcej
Komentarze