18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

skąd ona to wytrzasnęła?!

WYCIEKŁO NOWE IMIĘ DODY! Tego nie da się nawet wypowiedzieć!

24.06.2022  12:55
Wyciekło nowe imię Dody
Wyciekło nowe imię Dody Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Doda chciała zrobić niespodziankę fanom i oznajmiła, że ma nowe imię. Miało pozostać tajemnicą przez kilka kolejnych miesięcy, ale wyciekło. I już wiemy - jest dziwaczne.

Dorota Rabczewska, znana jako Doda, ujawniła ostatnio w rozmowie z "Super Expressem", że nie jest już Dorotą. Wokalistka postanowiła odciąć się od przeszłości i w tym celu zmieniła imię. Nie chciała jednak ujawnić, jak się teraz nazywa. Zapowiedziała jedynie, że prawdę poznamy jesienią, gdy w sprzedaży pojawi się jej nowa płyta.

Doda nie wiedziała jednak, że internet skrywa masę danych i można znaleźć w nim również jej nowe imię. Co zabawniejsze, nie trzeba szukać go gdzieś w szemranych czeluściach, darknecie czy na wątpliwej jakości i wiarygodności forach. Wystarczy wziąć pod lupę strony... rządowe.

Znamy nowe imię Dody

To właśnie na jednej z nich łatwo znaleźć można dokładne dane pani Rabczewskiej. Co więcej, okazuje się, że wcale nie zrezygnowała z imienia Dorota - po prostu przybrała sobie jedno dodatkowe i teraz ma dwa. Jak się nazywa?

Nowe imię Dody znaleźć możemy w wyszukiwarce podmiotów gospodarki narodowej. Wokalistka prowadzi własną działalność pod nazwą Queen Records Dorota Rabczewska-Stępień. A skoro tak, to można ją łatwo namierzyć.

Wraz ze zmianą danych w dowodzie, wokalistka musiała wprowadzić zmiany także w danych potrzebnych do prowadzenia działalności. I bach! Przed oczami wprawnego poszukiwacza pojawia się nowe imię piosenkarki. AQUALITEJA. Tak. Aqualiteja.

Wyciekło nowe imię Dody
Wyciekło nowe imię Dody Fot: Baza internetowa Regon/screen

Nie jesteśmy pewni, jak się je wymawia, póki co będziemy więc mówić tak, jak się pisze. Prawdy dowiemy się zapewne już za chwilę, skoro bowiem imię wyciekło, Doda nie może dłużej udawać, że ludzie go nie znają.