18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozłam rodu

Wałęsa ma... ROMANS. Żona została zupełnie sama

08.07.2021  21:33
Lech Wałęsa jest załamany zachowaniem syna
Lech Wałęsa jest załamany zachowaniem syna Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Lech Wałęsa przeżył całe swoje życie u boku żony Danuty. Niestety, syn tej wytrwałej w pożyciu małżeńskim pary poszedł inną drogą i nie zawahał się opuścić swojej ślubnej. Kiedy wdał się w romans - oddał mu się w pełni. Co na to dość konserwatywni rodzice?

Lech Wałęsa da swojemu synowi popalić i powie, co sądzi o całej sytuacji? Sławomir Wałęsa wdał się w niejeden romans i opuścił swoją niejedną żonę. Zdecydowanie nie w takim duchu wychowywali go rodzice, którzy wspólnie przeżyli całe życie i wychowali ośmioro dzieci.

Lech Wałęsa złości się na syna?

Sławomir Wałęsa sprawia rodzinie wiele problemów. Nie tak dawno toruński sąd wydał wobec niego orzeczenie w sprawie umieszczenia go w ośrodku odwykowym. Alkohol, burzliwe miłostki, romanse, rozwody, a nawet problemy z prawem - to dla niego codzienność. Kiedy sąd kieruje go na odwyk, on na łamach "Super Expressu" butnie zapowiada, że nie zamierza się do takich zarządzeń stosować.

Po co ja mam iść na kolejny odwyk? Po to, aby przygruchać sobie kolejną terapeutkę?

- dopytuje rozjuszony syn byłego prezydenta.

Tak, to nie przypadkowe porównanie. Wałęsa junior rzeczywiście miał swego czasu romans z terapeutką. Uwiódł ją podczas jednego ze swoich odwyków, a jakby tego było mało - miał jeszcze wówczas żonę, z którą szybko się rozwiódł. W ten sposób opuścił dwójkę swoich dzieci i rozpoczął następny związek, z którego również narodziła się pociecha.

Niestety, to miłość także nie trwała długo. Młody Wałęsa znowu zaczął sięgać do kieliszka, a związek rozpadł się, gdy mężczyzna... zaczął następny romans! Tym razem jego kochanką została żona właściciela firmy budowlanej. Mało fajerwerków? Ta kobieta również urodziła mu dziecko. W sumie Wałęsa ma więc czwórkę dzieci z trzema kobietami. Syn byłego prezydenta musi mieć w sobie jakiś nieodparty urok, skoro tak magnetyzująco działa na płeć piękną. 

Myślicie, że jego ojciec w końcu zainterweniuje?

logo Tu się dzieje