18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żona Wałęsy wpadnie w szał?

Wałęsa o seksie i pierwszej gumie. Jurny członek Solidarnościi

Wojciech Kozicki
12.05.2021  08:53
Wałęsa o seksie. Rozwali własne małżeństwo jak komunę?
Wałęsa o seksie. Rozwali własne małżeństwo jak komunę? Fot: Karol Makurat/REPORTER/East News

Lech Wałęsa u Kuby Wojewódzkiego, jak na elektryka przystało, podniósł napięcie. Żona Wałęsy Danuta nie będzie zadowolona, gdy dowie się, że nie była pierwszą kobietą, z którą uprawiał seks? 

Lech Wałęsa to kiedyś prezydent, a obecnie specjalista od teorii spiskowych i inwazji kosmitów. Chociaż niedawno mówił, że umiera, po programie Kuby Wojewódzkiego, jego medialna kariera może dostać drugie życie. Z takim temperamentem czeka go już tylko „Warsaw Shore” albo „Love Island”.

Wałęsa u Wojewódzkiego o rodzinie i seksie. Będzie afera i rozwód?

Wojewódzki zapytał Wałęsę ile kobiet było w jego życiu przed legendarną Danutą? Okazuje się, że nie była jego pierwszą partnerką seksualną, bo jak powiedział „parę przed nią przelecia…”.  W porę ugryzł się w język, ale w domu pewnie czekało go przesłuchanie ostre jak za komuny.

Po chwili przyznał, że żona nie była jego pierwszą, bo "trudno 26 lat żyć bez dziewczyny". Zapewnia jednak, że był wierny żonie.

To jednak nie koniec intymnych wyznań 77-letniego Wałęsy o związku, dzieciach i rodzinie. Powiedział również, że "dzieci to ma bardziej jego żona". Nagle przeraził się, że ktoś może donieść o tej wypowiedzi pani Danucie i może nie wpuścić do domu.

Rozmawiając o początku znajomości z panią Danutą dodał, że u niego na wsi mawiano, że "co jest przeznaczone, to na drodze rozkraczone", a biorąc ślub na ołtarzu pomyślał "Jezu, co ja zrobiłem".

 Jestem wychowany prosto. Kobieta jest dom dzieci, a facet prowadzi gospodarstwo i ja mogłem sobie pozwolić na pewne rzeczy. Przez tą cholerną politykę nie widziałem, jak moje dzieci dorastały. Polityka, policja, areszty. Kontakt był niewłaściwy. Dzieciom brakowało ojca. Straciłem ten okres dorastania dzieci kompletnie. Raz przyjechałem do domu z Warszawy i w domu było pusto, dzieci się powyprowadzały – powiedział Wałęsa u Wojewódzkiego.

Dodał również, że na pierwszej randce zamiast kwiatów dał żonie zamiast kwiatów GUMĘ DO ŻUCIA! To najwyraźniej dobra metoda na podryw, bo małżeństwo z panią Danutą przetrwało kilka dekad.

Wałęsa kontra Kaczyński

Jak zwykle wypowiedział się także o Jarosławie i Lechu Kaczyńskim. Twierdzi, że "miał rację jak mówił, że jeden drugiego zabije", a do tego zapowiada, że ich historia może się skończyć samobójstwem. Podzielił się także obawami, że obecnie znowu jest podsłuchiwany.

Czytaj także