18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Esme chwyci za pędzel

Godlewska kontra Ewelona. "Czochrała mnie, ale dostała w pipkę"

27.10.2019  11:54
Godlewska kontra Ewelona - czy to była dobra walka?
Godlewska kontra Ewelona - czy to była dobra walka? Fot: Facebook/Fame MMA

Walka Godlewska – Ewelona na Fame MMA 5 zakończona. „Wokalistka” po raz kolejny została zrównana z ziemią. Czy będzie zawodową przegrywającą jak Marcin Najman?

Esmeralda Godlewska znowu przegrała walkę na Fame MMA w pierwszej rundzie. Poprzednim razem zmiażdżyła ją Marta Linkiewicz, a teraz Ewelona nie dała jej szans w oktagonie. Mamy tylko nadzieję, że „Esme” nie zrazi się do sportu i będzie walczyć dalej, byle tylko nie wróciła do śpiewania…

Tymczasem Ewelona zdradziła swoje ambitne plany na wieczór po walce...

Wracam do hotelu, myję się, myję głowę, odpier*alam i zapierdzielam na after - zapowiedziała Ewelona. (YouTube)

Godlewska dostała niezłe baty, ale i tak jest z siebie dumna. Twierdzi, że tym razem pokazała postęp i technikę. Podkreśla, że nie była przygotowana na przeciwniczkę, która „rzuciła się jak dziewczynka z przedszkola”. Wyjaśniła też, że musiała udzielać wywiadów w okularach przeciwłonecznych, bo "suka odkleiła połowę rzęs". Swoją przeciwniczkę uważa za chorą psychicznie.

Teraz czuję wstyd. Chciałam zrobić to dla taty, bo zawiodłam osoby, którym na mnie zależało. Jak to baba, poleciałam ze swoim temperamentem. Sędzia za szybko przerwał walkę - wyżaliła się Godlewska przed kamerą. (YouTube/TVreklama)

Wokalistka przyznała, że już po podpisaniu umowy żałowała, że jej przeciwniczką w oktagonie będzie Ewelona z Warsaw Shore. Nie podoba się jej, że Ewelina „kojarzy się z imprezami, niecenzuralnymi rzeczami przed kamerami”. Co w takim razie musiała czuć przed walką z Linkiewicz?

Tymczasem Ewelona po walce wyznała, że chciała się pobawić Godlewską i pomęczyć ją 2-3 rundy. Pokazywała też, że Godlewska podrapała ją paznokciami.

Dostała w pipkę, ale nie powinna mnie tak czochrać. Pamiętam co do mnie mówiła, obrażała mnie i kierowało mną to, że musi dostać za każde słowo jedną bułę - powiedziała Ewelona. (MMAPLtv)

Walki na Fame MMA 6

Godlewska nie pojawi się na Fame MMA 6. Zdradziła, że walki są już poustawiane i zabrakło dla niej miejsca. Przy okazji zagroziła całemu światu, że rozwija swoją nową pasję… malarstwo! W 2020 roku być może wszyscy zobaczymy co wyczarowała pędzlem.

Uwaga, zbliża się Boże Narodzenie. Godlewska planuje nagrać "autorską kolędę", która przejdzie do historii. Czy to oznacza koniec świata?

Ewelona i Godlewska na Fame MMA - walka czy bójka?

Czytaj także