18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będą walki kobiet

Walki na Fame MMA 9. Wiemy kto z kim!

Wojciech Kozicki
05.02.2021  14:46
Fame MMA 9 - lista walk, są gwiazdy
Fame MMA 9 - lista walk, są gwiazdy Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Fame MMA 9 nadciąga niczym PATO BURZA, znana jest już karta walk. Jeśli ktoś lubi sporty walki, lub po prostu ma ochotę popatrzeć sobie na mordobicie celebrytów, zapowiada się wieczór pełen emocji. Wraca Popek, zaczyna Wardęga i może znów pojawi się Marta Linkiewicz.

Kto będzie walczył na FAME MMA 9? Karta walk jest już dostępna, choć niektóre walki wciąż trzymane są w tajemnicy. Co tym razem przygotował dla fanów przemocy Wojtek Gola? Dziewiąta Gala będzie obfitowała w gwiazdy jak TVP w propagandę.

Walki na Fame MMA 9

Na Fame MMA 9 w oktagonie poszaleje Paweł "Popek" Mikołajuw, czyli polski „scarface”. Jego przeciwnikiem będzie Patryk "Kizo" Woziński. W oczach Popka na pewno nie zobaczy miłosierdzia i litości. Sądząc po wypowiedziach rapera, to czarno widzi losy Wozińskiego.

W oktagonie po raz kolejny zaprezentuje się Marcin "Rafonix" Krasucki. Okazję to zmiażdżenia patostreamera dostał Mariusz "Hejter" Słoński. Jeśli chodzi o internetowych celebrytów, to pojawi się Sylwester Wardęga. Musi solidnie się przygotować, bo ostre przemeblowanie twarzy chce zrobić mu Kacper "Blonsky" Błoński. Youtuber musi liczyć na siebie i nawet „pająk pies” mu nie pomoże.

Na Fame MMA walkę stoczy także Patryk "paTrykos" Domke, ale nie wiadomo kto będzie jego rywalem.

Fame MMA 9 i walki kobiet

Na Fame MMA 9 odbędą się także walki kobiet. W oktagonie ponownie pojawi się Zusje, niegdyś pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Walkę stoczy także Karolina "Way of Blonde" Brzuszyńska. Nieoficjalnie mówi się, że w mordobiciu wezmę też udział Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz (Lil Masti, Seksmasterka).

Walki na FAME MMA 9:

  • Patryk "Kizo" Woziński vs Paweł "Popek" Mikołajuw
  • Jakub Kubańczyk Flas vs Marcin Malczyński
  • Marcin "Rafonix" Krasucki –vs Mariusz "Hejter" Słoński
  • Sylwester Wardęga vs Kacper "Blonsky" Błoński
  • Patryk "paTrykos" Domke vs TBA
  • Karolina "Way of Blonde" Brzuszyńska vs TBA