18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Włochy aż chce się jechać!

Warnke nago w łóżku. Mąż ją nieźle pstrykał

13.06.2021  13:02
Warnke nago wyłania się spod kołdry jak syrena z morskiej toni
Warnke nago wyłania się spod kołdry jak syrena z morskiej toni Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Katarzyna Warnke nago śni wam się po nocach? Aktorka Patryka Vegi postanowiła spełnić marzenie swoich fanów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie rozebranej gwiazdy. Czy fotkę pstryknął sam Piotr Stramowski?

Katarzyna Warnke nago na Instagramie! Polska wstrzymała oddech, wszyscy przyklejają nosy do ekranów! Aktorka znana z takich filmów Patryka Vegi takich jak „Botoks” i „Kobiety mafii” nie wstydzi się nagości i seksualności, sceny erotyczne nie są jej obce, więc podczas podróży z mężem postanowiła zrzucić ciuszki i pokazała niemalże erotyczne zdjęcie z łóżka.

Warnke nago, rośnie apetyt na Włochy

Po krótkim dochodzeniu wnioskujemy, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przebywają aktualne we Florencji we Włoszech. To właśnie tam 44-letnia piękność legła naga w pościeli, pozwalając się pstryknąć prawdopodobnie Stramowskiemu. Trzeba przyznać, jeśli jest autorem fotki, to prawdziwy z niego pitbull fotografii.

Katarzynę Warnke obserwuje na Instagramie  ponad 254 tysięcy osób, a nagie zdjęcie polubiło ponad 5 tysięcy osób. W komentarzach oczywiście zachwyt, podniecenie i ekstaza, chociaż nie brakuje głosów, że może jednak Warnke zachowałaby nieco prywatności dla siebie.

Once Upon A Time In Florence... #moodforlove #mylove @piotrstramowski_official# - napisała Warnke na Instagramie.

Kasia Warnke nago w łóżku. Kto ją pstryka na wakacjach?
Kasia Warnke nago w łóżku. Kto ją pstryka na wakacjach? Fot: Instagram