18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Orgazm? To nie takie proste

Warnke opowiada o swoim seksie. Nie każdy doczyta do końca...

03.01.2022  15:53
Warnke i seks. Naga prawda o pożyciu aktorki
Warnke i seks. Naga prawda o pożyciu aktorki Fot: TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke chyba za bardzo wsiąknęła w filmy Patryka Vegi, w których nie stroni od ostrych scen i seksu. Ledwo zaprezentowała się nago, a już w wywiadzie z Żurnalistą ujawniła sekrety swojego życia seksualnego z Piotrem Stramowskim. To nowa naczelna polska skandalistka?

Katarzyna Warnke znowu szokuje i pobudza wyobraźnię. Najpierw pokazała się w sukni z filuternym okienkiem na pupę, a kilka dni temu mogliśmy podziwiać ją nago w kalendarzu. Na tym jednak nie koniec! W wywiadzie z Żurnalistą odkrywa wszystkie karty swojej seksualności. Już wiemy dlaczego dobrze układa jej się w łóżku z Piotrem Stramowskim.

Seksualne sekrety Kasi Warnke. Wywiad u Żurnalisty

Z podcastu dowiedzieliśmy się, że kluczem do udanego pożycia jest „rozmawianie o du*ach i manipulacja wyobraźnią”. Pozwala to uniknąć rutyny w sypialni. Okazuje się, że nie każdy mógłby ją doprowadzić do orgazmu.

Jestem bardzo wrażliwa i zupełnie przypadkowa sytuacja, żeby wyhaczyć kogoś w barze nigdy mi się nie zdarzyła. Jestem jak przyczajony tygrys, ukryty smok. Muszę poobserwować kogoś, żeby się zakochać, muszę się dowiedzieć czegoś, ktoś z mojego otoczenia musi go znać. To jest dłuższy proces i wtedy jestem gotowa na romans. Ta moja wrażliwość sprawia, że byłabym zbyt rozedrgana, żeby się skupić, żeby mieć orgazm – wyznała Warnke.

W tym momencie Warnke was zaskoczy! Sądzicie, że kopuluje z partnerem w fantazyjnych i nietypowych miejscach? Wyzwolona skandalistka okazuje się dość konserwatywna w kwestii wyboru miejsca do aktów miłosnych. Najlepsza do bara bara jest własna sypialnia?

Może niektórym wydawać się to nudne, ale w niewygodnym samochodzie się nie nadaję, w windzie też nie, w krzakach też. Zupełnie mnie takie sytuacje nie interesują. Im więcej mam komfortu, tym lepiej, także małżeństwo mi służy. A to, że trzeba to urozmaicić i jak to zrobić, żeby nie naruszyć granic, to jest najciekawsze – wyznała Warnke. (Pudelek)

Kluczowa w związku i pożyciu ze Stramowskim okazuje się przyjaźń i otwartość, także rozmowy o innych kobietach. Co ciekawe, w seksownym aktorze budzi się czasem ogier, który zbytnio chce galopować.

Oczekuję, że jak Piotrkowi będzie się podobała jakaś dziewczyna, chociaż my gadamy ze sobą o tzw. "dupach" jak kumple, bo mi się kobiety bardzo podobają... O facetach tak nie rozmawiamy. On czasami traci kontrolę i mi nawija, a ja mówię: "no fajnie, ale ja nie jestem twoim kumplem i trochę mi jest przykro jednak" i muszę go wyhamować. Ta szczerość też musi mieć swoje granice – opowiedziała Warnke u Żurnalisty.