18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy wypada tak gołym kuprem świecić?

Pupa i jej Katarzyna na ściance. Pokazała wszystkim "TO"

03.09.2021  19:02
Pupa i jej Warnke na ściance. I kto tu kogo lansuje?
Pupa i jej Warnke na ściance. I kto tu kogo lansuje? Fot: TRICOLORS/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Katarzyna Warnke wróciła na salony Z HUKIEM! Były odważne wypowiedzi i zdjęcia, były ostre sceny w filmach Vegi. Co dalej? Skoro nic już nie działa, to gwiazda postawiła na klasyczne rozwiązanie, czyli pokazała pupę. I jest SUKCES!

Katarzyna Warnke znowu oburza i prowokuje. Jak ubrać się, aby fotoreporterzy nie przeoczyli gwiazdy na ściance? Gołe pośladki zawsze gwarantują sukces i nie da się ich przeoczyć. Także i tym razem klasyczna metoda przyniosła rezultaty, a obnażona pupa wręcz filuternie zagadywała wszystkich zza prześwitującego tiulu. Stylizację skomentowała nawet Doda, która odetchnęła z ulgą, że wreszcie ktoś odsłonił więcej partii intymnych na ściance, niż ona.

Warnke na Flesz Fashion Night. Świeciła pupą jak reflektor

Warnke zaprezentowała swoje pośladki na ściance podczas Flesz Fashion Night. Oprócz niej można było podziwiać takie gwiazdy jak m.in. Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Dorota Rabczewska i Anna Wendzikowska. Wszystkie zostały jednak przyćmione przez pupę Warnke.

Oczywiście gwiazda filmów Patryka Vegi pozowała na ściance tak, aby jak najlepiej było widać bieliznę i jej piękne ciało. Zalotnie ustawiała się bokiem i tyłem, skutecznie skupiając uwagą na sobie.

44-latka postanowiła założyć na siebie welurowo-tiulową czarną suknię na jedno ramię. W kreacji Kasi nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdy nie to, że jej część na poziomie pupy prześwitywała na tyle, że zebrani mogli oglądać zarówno jej majtki, jak i pośladki – Pudelek relacjonuje pokazanie pupy przez Warnke.

Warnke na ściance. Pupa gwiazdy w blasku fleszy
Warnke na ściance. Pupa gwiazdy w blasku fleszy Fot: TRICOLORS/East News
Warnke grała pupą na ściance. Cel osiągnięty, wszyscy WYTRZESZCZALI GAŁY
Warnke grała pupą na ściance. Cel osiągnięty, wszyscy WYTRZESZCZALI GAŁY Fot: TRICOLORS/East News
Czytaj także
Przeczytaj więcej