18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brawo!

Wdowa po Krawczyku bez pieniędzy. Zwycięstwo Juniora

11.01.2022  12:54
Krawczyk Junior otrzyma rentę rodzinną
Krawczyk Junior otrzyma rentę rodzinną Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Ewa Krawczyk nadal mierzy się z licznymi problemami po śmierci jej męża Krzysztofa Krawczyka. Walkę o spadek po muzyku toczy jego syn, Krawczyk Junior. Według najnowszych doniesień 47-latek zaczyna tę batalię wygrywać.

Sąd zajmuje się obecnie analizą dwóch testamentów Krzysztofa Krawczyka. Biegli badają też dokumenty szpitalne, opisujące stan zdrowia muzyka kilka miesięcy przed śmiercią, gdy na nowo zapisał swoją ostatnią wolę.

Walkę o otrzymanie choć części spadku toczy Krzysztof Krawczyk Junior. Jak donosi portal pomponik.pl, syn artysty osiągnął już pewien sukces, którego nie spodziewała się nawet jego macocha.

Krawczyk Junior otrzyma rentę

Po śmierci męża Ewa Krawczyk złożyła wniosek o rentę rodzinną, którą jej przyznano. Wdowa nie przypuszczała, że na ten sam pomysł wpadnie Krawczyk Junior, któremu również należy się wsparcie z ZUS. Urzędnicy uznali oba wnioski, przez co świadczenie 62-latki ucięto o połowę.

Młody Krawczyk odetchnął z ulgą. Wcześniej miał około 1000 złotych renty, którą prawie w całości wydawał na leki przeciw padaczce i był tak biedny, że obiady opłacał mu Krzysztof Cwynar. Dzięki rencie rodzinnej z ZUS starczy mu teraz i na jedzenie i na alimenty dla syna, a to 650 złotych, które wcześniej płacił po połowie z tatą - mówiła w rozmowie z pomponikiem osoba z otoczenia Juniora.

Nie wiadomo natomiast kiedy rozstrzygnie się sądowa batalia o testament Krzysztofa Krawczyka. Sprawy o spadek mogą trwać latami.