18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzruszające

Wdowa po Królikowskim szuka ukojenia. Niezwykły widok na plaży

04.06.2020  15:43
Wdowa po Królikowskim szuka ukojenia. Niezwykły widok na plaży
Wdowa po Królikowskim szuka ukojenia. Niezwykły widok na plaży Fot: Instagram/malgorzata_ok

Wdowa po Królikowskim, Małgorzata Ostrowska-Królikowska wciąż próbuje uporać się z bólem po stracie męża. Tym razem wybrała się w tym celu na plażę. Zdjęcia, którymi podzieliła się z fanami, są wyjątkowe. 

Wdowa po Królikowskim stara się dzielnie znosić swój ból. Paweł Królikowski zmarł w tym roku po długiej chorobie neurologicznej. Aktor pozostawił po sobie zrozpaczoną rodzinę i fanów, którzy nie mogą się pogodzić z jego stratą.

Wdowa po Królikowskim odpoczywa nad morzem

Ból dojrzale przechodzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kobieta stara się być w tych chwilach wsparciem dla swoich dzieci, które straciły tatę. W niektórych chwilach sama szuka ukojenia w naturze. Tym razem wybrała się na plażę.

Pusta plaża... Niebo łączy się z falami, które szepczą językiem ukojenia. Czy też macie wrażenie że fale z wami rozmawiają?

- podpisała swoje piękne zdjęcie. 

Fani bardzo ciepło zareagowali na publikację Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. My również mamy nadzieję, że te zdjęcia są symbolem powrotu do pełnej równowagi. Trzymamy za to kciuki!

logo Tu się dzieje