18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pozamiata po Brzozowskim?

Węgiel na Eurowizji 2022? Roksana podjęła decyzję

Wojciech Kozicki
15.06.2021  09:56
Czy Węgiel rozpali Eurowizję? Roxie komentuje plotki
Czy Węgiel rozpali Eurowizję? Roxie komentuje plotki Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Eurowizja 2021 za nami, a Rafał Brzozowski odniósł sukces, bo z piosenką „The Ride” w ogóle dostał się do budynku. Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2022? Czy będzie to Roksana Węgiel? Młoda gwiazda skomentowała plotki i doniesienia.

Eurowizja 2021 zakończona, a okulary Rafała Brzozowskiego wypadły na konkursie lepiej od niego. Chociaż Polska obfituje w młode i zdolne gwiazdy, to jednak z jakiegoś powodu został wybrany 40-latek z Koła Fortuny, który ledwo i zadyszką zdobył zaledwie 35 punktów (14. miejsce). Czy za rok na Eurowizję pojedzie piękna i dynamiczna Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel na Eurowizji? Roxie skomentowała

Węgiel ma doświadczenie, ponieważ wygrała Eurowizję Junior. Już teraz mogłaby rywalizować z dorosłymi artystami, ponieważ w styczniu 2021 roku skończyła 16 lat. W rozmowie z Radiem ZET postanowiła skomentować plotki o swoim udziale w Eurowizji dla dorosłych. Niedawno mówiła, że na taką przygodę jest stanowczo za wcześnie, a teraz…

Czy Węgiel na Eurowizji to byłby dobry wybór? Jedno jest pewne, po Rafale Brzozowskim i Iwanie Komarenko nie da się wybrać gorzej.

To pytanie, które non stop obija mi się o uszy. Szczerze mówiąc, nie jestem przekonana do dorosłej Eurowizji. Na razie tego nie czuję. Może kiedyś. Warunkiem jest na pewno świetny numer – powiedziała Roksana Węgiel. (Radio ZET)

Roksana Węgiel - Korona [TELEDYSK]

Czytaj także