18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Roksana rozhulana

Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"? Jest przeciek!

05.10.2021  17:05
Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"? Paulina Sykut-Jeżyna się wygadała
Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"? Paulina Sykut-Jeżyna się wygadała Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Roksana Węgiel jest jak surferka unosząca się na fali sukcesu. Eurowizja wygrana, „The Voice Kids” wygrane, jej przeboje nuci cała Polska, ale to nie koniec, bo… wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? W 6. odcinku XII edycji Paulina Sykut-Jeżyna najwyraźniej się wygadała! Roxie może już w domu robić miejsce na kryształową kulę.

Roksana Węgiel zatańczy w „Tańcu z gwiazdami”? 4 października młoda pieśniarka pojawiła się gościnnie w 6. odcinku XII edycji tanecznego show, a Paulina Sykut-Jeżyna nie dała rady utrzymać języka za zębami. 16-latka zatańczy w następnej edycji? Młoda diwa śpiewa „Anyone I want to be”, więc może być kim chce, nawet świetną tancerką.

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami"? Nowe informacje

Sykut-Jeżyna wyraźnie dała znać, że Roxie może wziął udział w tanecznej rywalizacji o głosy widzów i ogromne pieniądze. Co więcej, sama Roksana powiedziała, że „jest za”, a na InstaStories dodała, że jej partnerem w programie mógłby być Jakub Lipowski, który wcześniej tańczył z Kingą Sawczuk.

Zaśpiewała Roksana Węgiel. A być może już niebawem zobaczymy ją w innej roli w programie – ujawniła Paulina Sykut-Jeżyna.

Co ciekawe, jeśli Roksana Węgiel weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”, to nie będzie najmłodszą uczestniczką polskiej edycji. Jak na razie najmłodszy był 16-letni Adam Zdrójkowski.

logo Tu się dzieje