18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hyc do wody cyc! Wyzwolny biust zażywa relaksu

Wendzikowska TOPLESS! Piersi w basenie jak marzenie!

28.07.2021  11:39
Wendzikowska i wakacje w Grecji. Najpiękniejszy widok na Santorini?
Wendzikowska i wakacje w Grecji. Najpiękniejszy widok na Santorini? Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Podczas gdy większość Polaków spędza wakacje na swoich balkonach lub kąpie się w Bałtyku z sinicami, polscy celebryci i gwiazdy wypoczywają na zagranicznych urlopach. Przykład? Anna Wendzikowska spędza wakacyjny czas w Grecji. Co więcej, prezentuje się tam TOPLESS!

Anna Wendzikowska znów wywołała burzę. Celebrytka uwielbia podróże, co widać po jej zdjęciach na Instagramie. Chromolić obostrzenia i restrykcje, są wakacje i pieniądze, więc naprzód w świat. Tym razem piękna prezenterka wraz z dziećmi udała się do słonecznej Grecji i relaksuje się w Caldera Houses Santorini.

Piersi Wendzikowskiej w basenie. Co za widok w Grecji

Wendzikowska oczywiście swoje wakacje ochoczo relacjonuje na Instagramie. Jest gorąco, ale postanowiła dodatkowo podnieść temperaturę do ekstremum, publikując swoje zdjęcie TOPLESS W BASENIE! Jakim cudem nie zgotowała się w nim woda od tak gorącej gwiazdy?

Komentarze pod zdjęciem są oczywiście pełne zachwytu i ekstatycznych emocji. Fani są zachwyceni rozgogoloną Wendzikowską, a niektórzy nazywali ją SYRENĄ!

Anna Wendzikowska postanowiła w 100 procentach wykorzystać pogodę w słonecznej Grecji i zdecydowała się na kąpiel w basenie. Zostało to uwiecznione na fotografii, na której widzimy, że prezenterka prawdopodobnie nie ma na sobie biustonosza – Pomponik relacjonuje wakacje Wendzikowskiej na Santorini.

Wendzikowska topless w Grecji. Najpiękniejszy widok na Santorini
Wendzikowska topless w Grecji. Najpiękniejszy widok na Santorini Fot: Instagram
Czytaj także
Przeczytaj więcej